تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation v15.0 نسخه ویندوز

Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation

یک نرم افزار از شرکت Hexagon می باشد و همانطور که از نامش پیدا است در زمینه مهندسی و جزو نرم افزار های جغرافیایی می باشد و می تواند در زمینه سنجش از راه دور و فتوگرامتری مورد استفاده قرار بگیرد . این نرم افزار مناسب برای کاربرانی است که می خواهند داده های جمع آوری شده خود را به بهترین شکل به نمایش بگذارند ، در همین راستا این برنامه برای پردازش و نشان دادن حجم زیادی از داده ها و آماده سازی آنها برای خانواده نرم افزاری CAD مناسب است و می تواند یک نرم افزار مکمل برای چنین اهدافی برای کاربران خاص خود باشد . نرم افزار Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation به گونه ای است که در هر بار به روز رسانی مشکلاتی که توسط کاربران و یا کمبود هایی که داشته است و گزارش شده اند را برطرف کرده است و سعی بر تولید و عرضه یک نرم افزار کامل داشته است . اگر چه این نرم افزار بیشتر در زمینه سنجش از دور و فتوگرامتری شناخته شده است اما معماری این نرم افزار به گونه ای است که زمینه تخصصی خاصی را در نظر نگرفته است و همه متخصصان در زمینه های مختلف زمین شناسی و جغرافیا می توانند در صورت نیاز از این نرم افزار استغاده کنند . این نرم افزار یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین نرم افزار های این شرکت است به همین خاطر به روز رسانی هایی که مطابق میل کاربران باشد در آینده عرضه خواهد شد . از دیگر امکانات

نرم افزار Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation

می توان به : ادغام چندین فن آوری جغرافیایی در یک برنامه واحد ، پردازش دقیق داده ها با استفاده از روش های مختلفی از جمله اسکریپت های پایتون و خروجی OGC ، WPS ، امکان استفاده از دستورات سفارشی ، پردازش ، تجزیه و تحلیل و توانایی درک داده های جغرافیایی خام و … اشاره کرد .
نام: Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation
حجم فایل: 4.2 گیگابایت
شرکت سازنده: Hexagon
تاریخ انتشار: 2015
ورژن: v15.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hexagon ERDAS IMAGINE/Foundation - v15.0 2015

ERDAS Suite is a product of Hexagon software in the field of remote sensing and photogrammetry, which has a lot to say. As the name implies, the company specializes in engineering and geographic software, and strives to provide the perfect product so that customers can easily display their complex data visually. In this regard, ERDAS Suite software has been produced to process and illustrate large volumes of data and prepare for presentation to CAD family software.

لینک دانلود