تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Hexagon PPM COADE TANK 2017 SP1 v9.00.01 – Win

Hexagon PPM COADE TANK

یکی دیگر از محصولات نفتی (Intergraph (Hexagon PPM است که برای طراحی و تحلیل مخازن جدید ذخیره روغن و ارزیابی مخازن موجود تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. توانایی بی حد و حصر

نرم افزار Hexagon PPM COADE TANK

در طراحی و تجزیه و تحلیل ، طراحی نهایی را به واقعیت تبدیل کرده و آن را به نرم افزار برتر در صنعت نفت تبدیل کرده است. همچنین Hexagon PPM COADE TANK دارای ویژگی های دیگری نیز هست که این نرم افزار را تبدیل به یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه کرده است. از ویژگی های این نرم افزار می توان به: ارزیابی و تحلیل ضخامت دیواره ، مواد مورد نیاز ، ضخامت ورق کم و غیره، انعطاف پذیری بالای نرم افزار، پشتیبانی از مخازن سقفی مخروط، قابلیت خروجی گرافیکی به عنوان نمودار و نمودار، با استفاده از آن می توانید انواع بارهای جانبی و فشار ضربه آنها را محاسبه کنید، امکان مدل سازی و شبیه سازی جریان های بادی ، ارتعاشات و زمین لرزه ها مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی را دارد و می توانید اطلاعات مربوط به موارد مختلف را نمایش داده و راهنمایی سریع و دقیقی ارائه دهید.
نام: Hexagon PPM COADE TANK
شرکت سازنده: Hexagon PPM
ورژن: v2017 SP1 v9.00.01
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hexagon PPM COADE TANK 2017 SP1 v9.00.01 - win

Intergraph TANK or COADE Tank is another Intergraph oil product (Hexagon PPM is a subsidiary of the company) that is manufactured and used to design and analyze new oil storage tanks and evaluate existing tanks. The software’s immense ability to design and analyze has made the final design a reality, making it the premier software in the oil industry.

لینک دانلود