تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Calorie Killer v1.0.1

Calorie Killer

یک بازی کژوال و سرگرم کننده برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . در این بازی شما می توانید به عنوان یک مربی بدنسازی به افرادی که دارای اضافه وزن هستند کمک کنید و به آن ها تمرینات مختلف بدهید . در ابتدا باید آمادگی جسمانی ورزشکار را با تمرینات مختلف بسنجید و با حداکثر قدرت بدنی سرعت بهبودی پس از تمرینات را افزایش دهید به این ترتیب می توانید او را به طور مداوم در حال تمرین نگه دارید . یکی از بزرگترین محرک ها برای کاهش وزن انگیزه دادن به فرد دارای اضافه وزن است که شما در نقش مربی می توانید به ورزشکار بدهید . برای کسب درآمد از این بازی شما باید به صورت مداوم بر روی صفحه گوشی ضربه بزنید و سکه دریافت کنید .

Calorie Killer

تجربه یک بازی کژوال و سرگرم کننده در محیطی با طراحی زیبا را به شما می دهد تنها هدف بازیکنان کمک کردن به کاهش وزن کسانی است که به آن ها مراجعه می کنند .
نام: Calorie Killer
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Leo Wei Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کژوال-سرگرم کننده
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Calorie Killer - v1.0.1

Now you have the opportunity to become a fitness trainer in an easy idle game! Your goal is to turn an over-weighted man into a strong person and urge him/her to train every day. First, you have to train the physical fitness of the exerciser. Increase his/her maximum physical strength and the speed of post-training recovery.

لینک دانلود