تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار High-Logic Scanahand v7.0.0.302 – Win

High-Logic Scanahand

یک نرم افزار منحصر به فرد بوده که به شما اجازه می دهد تا دست نوشته ها و دست خط های خود را به یک فونت تبدیل کنید. از فونت هایی که ایجاد می کنید می توانید در  هر جایی حتی در وب استفاده کنید. فونت های متنوع و کاملی در سراسر وب وجود دارند، حتی تعداد انبوهی از آنها به صورت پیش فرض در ویندوز وجود دارند، اما شما هیچ گاه نمی توانید دست خط مختص خود را به فونت ایجاد کنید. حال

نرم افزار High-Logic Scanahand

این امکان را برایمان فراهم آورده است تا به راحتی با دست خط خود نوشته و آنرا به یک فونت تبدیل کنیم، تا هرجا که خواستیم از آن استفاده کنیم. فونت هایی که High-Logic Scanahand ایجاد می کنند در نرم افزار هایی همچون Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Adobe Illustrator, InDesign و… کاربرد داشته و استفاده میشوند. تمامی کاراکتر ها را با یک قلم سیاه رسم و سپس به کمک برنامه به سرعت آنها را به یک فونت زیبا تبدیل کنید. برای اینکار نیاز به هیچ گونه برنامه گرافیکی نخواهید داشت و میتوانید اینکار را از درون خود برنامه انجام داده و همان جا نوشته خود را اسکن کنید تا برنامه بتواند فونت مخصوص شما را ایجاد کند.
نام: High-Logic Scanahand
حجم فایل: 10 مگابایت
شرکت سازنده: High-Logic
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v7.0.0.302
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

High-Logic Scanahand v7.0.0.302 - Win

You can even use your fonts on Macintosh computers, and since Scanahand allows you to save your fonts as Web Fonts, you can even use them in your websites. Scan your template directly from within Scanahand, or select pre-scanned images on your harddisk.

لینک دانلود