تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Hitman 2 Gold Edition v2.70.1 Incl DLCs

Hitman 2 Gold Edition منتشر شده و آخرین آپدیت بازی همراه با دی ال سی ها برای دانلود قرار گرفت. در این نسخه از سری بازی های Hitman شما مانند قبل به عنوان مامور 47 ( Agent 47 ) برای یک سازمان ICA کار می کنید . مامور 47 به عنوان یک قاتل حرفه ای به مکان های مختلف سفر می کند و هدف های بزرگ را از بین می برد . بازی Hitman 2 دارای 6 مرحله است که در 6 مکان مختلف هستند . یکی از این مرحله ها در یک مسیر مسابقه در شهر میامی ( miami ) در کشور آمریکا اتفاق می افتد . در این نسخه می توانید گجت های مختلف را با خود ببرید و همچنین یک کیف نیز می توانید داشته باشید تا بتوانید تفنگ های بزرگ را در آن بگذارید و بدون آن که کسی به شما شک کند مراحل را رد کنید . هدف اصلی مامور 47 در بازی این است که یک مشتری زیرک و مرموز را از بین ببرد اما وقتی هویت واقعی او را می فهمد و واقعیت راجع به گذشته اش را کشف می کند، همه چیز تغییر پیدا می کند . راه ها و انتخاب های زیادی برای از بین بردن هدف های تان وجود دارد که می تواند به جذابیت بازی کمک کند و شما را برای ساعت ها سرگرم خود کند . خوشختانه Hitman 2 مانند نسخه ی قبلی به صورت قسمتی منتشر نمی شود و مانند بازی های دیگر تمام محتوای بازی در یک فایل نصبی جایگذاری می شود . بازی هیتمن Hitman 2 توسط استودیو IO Interactive ساخته و توسط کمپانی مشهور Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر می شود 
نام: Hitman 2
شرکت سازنده: IO Interactive A/S
تاریخ انتشار: 2018
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
منتشر کننده: Warner Bros Interactive Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Hitman 2 Gold Edition v2.70.1 Incl DLCs

ABOUT THE GAME :
Travel the globe and track your targets across exotic sandbox locations in HITMAN 2. From sun-drenched streets to dark and dangerous rainforests, nowhere is safe from the world’s most creative assassin, Agent’47.


Prepare to experience the ultimate spy thriller story; your mission is to eliminate the elusive Shadow Client and unravel his militia, but when 47 learns his target’s true identity and the truth about his past, it changes everything.


HITMAN 2 introduces new ways to play, new game modes and new features, including the new Sniper Assassin mode with franchise first co-op play.


Title: HITMAN 2
Genre: Action
Developer: “IO Interactive A/S”
Publisher: “Warner Bros Interactive Entertainment”
Release Date: 13 Nov, 2018

لینک دانلود