دانلود بازی اندروید Hitman Sniper 2: World of Assassins v0.1.1

Hitman Sniper 2: World of Assassins

بهترین بازی شوتر تک تیر اندازی به موبایل ها باز می گردد . شما انتخاب شده اید تا به نسخه ی دسترسی زود هنگام این بازی دسترسی داشته باشید و وارد دنیای آدم کش ها شوید . وارد دنیای پنهان ترور شوید ، جایی که قاتلین قراردادهایی را با ICA امضا کرده و سپس از منحصر به فردترین روش ها برای کشتن افراد استفاده می کنند . شما در

بازی Hitman Sniper 2: World of Assassins

از آزادی بسیار بالایی برخوردارید و می توانید به هر روشی که دوست دارید هدف خود را ترور کنید . علاوه بر مهارت خود می توانید از عناصر محیطی نیز استفاده کنید ، صدها روش برای از بین بردن هدف وجود دارد ، می توانید در سکوت کامل هدف را بکشید یا که در سر و صدا این کار را انجام دهید . می توانید از دور شلیک کرده یا از مواد منفحره استفاده کنید ، از این لحاظ محدودیتی برای شما وجود ندارد و در صورتی که از روش های خلاقانه استفاده کنید ، بازی به شما پاداش های بسیار خوبی می دهد . شما همچنین این امکان را دارید تا تیم قدرتمند و مخصوص خود را برای آدم کشی ایجاد کرده و پرورش دهید . یک سری ماموریت های شما ممکن است بسیار سخت باشند ، به گونه ای که برای انجام آن به پشتیبانی و کمک احتیاج داشته باشید ، در این صورت می توانید از تیم آدم کشی که ایجاد کرده اید استفاده کنید . همچنین می توانید حتی اعضای تیم خود را به ماموریتی بفرستید و خودتان در آن شرکت نکنید . هر یک اعضای تیم شما قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد و متفاوت خود را دارند و در بخش های قوت یا ضعف دارند . شما همچنین می توانید اسلحه های خود را ارتقا دهید . توجه داشته باشید که این نسخه از بازی فعلا در حال توسعه و تکمیل است و در فاز آزمایشی قرار دارد ، بنابراین ممکن است مشکلاتی را در آن مشاهده کنید که در آینده برطرف خواهند شد . 
نام: Hitman Sniper 2: World of Assassins
حجم فایل: 37 مگابایت + 489 مگابایت
شرکت سازنده: SQUARE ENIX LTD
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 0.1.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا

Hitman Sniper 2: World of Assassins v0.1.1 + Data

THE BEST SNIPER SHOOTING GAME IS BACK ON MOBILE ! You have been selected to join a world of assassins and play this early access version of HITMAN SNIPER 2. Enter the hidden world of assassination, where sniper assassins make a killing by executing the most exclusive contracts for the ICA. Using the environment and your own skills, shoot your targets in hundreds of ways, from silent to explosive, and earn rewards for creative kills.

لینک دانلود