تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر HOMETOWN WAR نسخه کرک شده PLAZA

HOMETOWN WAR

داستان نبرد بزرگ سی هانگ را روایت می کند ، جایی که تعداد بی شماری از نیروهای نظامی امپریال ژاپن و ارتش انقلابی ملی در حال عقب نشینی از غرب و نبرد شانگهای هستند . این نبرد مربوط به 26 اکتبر تا 1 نوامبر سال 1937 میلادی می شود . نبرد موفقیت آمیز سی هانگ که البته پیروزی در آن اصلا کار ساده ای نبود ، باعث شد تا مردم انگیزه ی دوباره ای بگیرند و تصمیم بگیرند تا با یک دیگر دوباره میهن خود پیشرفت دهند .

بازی HOMETOWN WAR

یک عنوان اول شخص شوتر چند نفره است که شامل سه حالت می شود ، Battle ، Reserve Training و Occupy Action (Guerilla Warfare) . در بخش تک نفره ی این عنوان ، بازیکن ها همراه با یارها و علیه دشمن هایی می جنگد که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند . در بخش چند نفره هم چهار بازیکن می توانند با یک دیگر تیم شوند و در مقابل دشمن هایی که با هوش مصنوعی کنترل می شوند ، مبارزه کنند . تعداد زیادی اسلحه در این بازی وجود دارد که همه شان برای قبل از سال 1937 می باشند . توسعه دهندگان در این بازی قصد داشته اند تا به بهترین نحو این نبرد را به تصویر بکشند و ما را کمی با جنگ بیشتر آشنا کنند .
نام: HOMETOWN WAR
شرکت سازنده: Coral Dream Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - اول شخص شوتر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Coral Dream Studio
رمز فایل: www.download.ir

HOMETOWN WAR - PLAZA

The Battle for Sihang Warehouse took place from October 26 to November 1, 1937. The Battle for Sihang Warehouse held out against numerous waves of Imperial Japanese Army and covered National Revolutionary Army retreating west during the Battle of Shanghai. The successful battle at Sihang Warehouse provided a morale-lifting consolation to people. Let's treasure our homeland together. Not easy to come by.

لینک دانلود