تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hot Gear v1.3.3

Hot Gear

یک بازی مسابقه ای با کنترل ساده و فیزیک واقع گرایانه است . خود را در مسیرهای دیوانه واری با پل ها ، دره ها ، صخره ها ، تخته های شیرجه و سطوح شیب دار به چالش بکشید . در مسابقه ها از قدرت ذهن خود استفاده کنید و سعی کنید عکس العمل خود را سریع تر کنید . اتومبیل های مختلف را باز کنید و آن ها را ارتقا دهید و به یک افسانه در مسابقات اتومبیل رانی آف رود تبدیل شوید . شما این امکان را خواهید داشت تا

بازی Hot Gear

را به صورت آفلاین و بدون اتصال اینترنت تجربه کنید . کنترل این بازی بسیار ساده طراحی شده است ، فقط کافی است گاز دهید تا حرکت کنید و با ترمز توقف کنید . فیزیک واقع گرایانه ی بازی نیز باعث می شود تا اتومبیل ها درست مانند زندگی واقعی ما بپرند و بچرخند . از این قابلیت استفاده کنید تا مانند حرفه ای ها از موانع رد شوید . صدها اتومبیل و مسیر در این بازی وجود دارد که هر کدام ویژگی و قابلیت منحصر به فرد خود را دارند و بهتر است همه شان را امتحان کنید . گرافیک و جلوه های بصری این بازی نیز بسیار زیبا و رنگارنگ طراحی شده است و تماشای آن بسیار لذت بخش خواهد بود .  
نام: Hot Gear
حجم فایل: 29 مگابایت
شرکت سازنده: Yadon Studio
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.3.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6 به بالا

Hot Gear v1.3.3

Hot Gear is an addictive free racing game with simple controls and realistic physics. Conquer the crazy tracks with lots of bridges, valleys, cliffs, springboards and ramps. Use your brain and reflexes to be the first in the race. Unlock and upgrade cars, become the legend of the offroad racing.  Simple controls: press gas to go faster, press brakes to go slower. It’s really that simple!

لینک دانلود