تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی آشوبگر 3 انگشتی Hotel R’n’R – VREX

Hotel R’n’R

یک بازی شبیه سازی و واقعیت مجازی یا VR می باشد . در این بازی شما باید وارد انواع هتل های درون بازی شوید و آنها را به هر شکلی که می توانید نابود کنید . دلیل اینکار شما این است که شما روحتان را به شیطان فروخته اید و حالا علاقه شدیدی به تخریب دارید برای همین به هر هتلی که می روید با وسایل متنوع شروع به تخریب آنجا می کنید و تا آنجا را به صورت کامل تخریب نکنید از آنجا خارج نمی شوید ، اما هتل ها خالی نیستند و کارکنان آنجا نیز ممکن است به شما حمله کنند که شما باید از خودتان مراقبت کنید . در بازی Hotel R’n’R بیش از 36 نوع اسلحه وجود دارد که کار تخریب را می توانید با آنها انجام دهید . از جمله سلاح های منحصر به فرد در بازی می توان به اسلحه پرتاب چسب داغ ، کتری ، ماهی خیس ، بمب C4 ، اسلحه گرم و … که هر کدام قدرت ویژه و منحصر به فردی دارند . هدف شما در این بازی تبدیل شدن به بدنام ترین انسان روی زمین در عرصه تخریب است که اگر موفق شوید تمامی چالش های بازی را به پایان برسانید توانسته اید به بدنام ترین انسان روی زمین تبدیل شوید . این بازی را می توانید با قبالیت تقسیم صفحه نمایش به همراه 5 نفر دیگر انجام دهید که لذت مضاعفی را برای شما به ارمغان می آورد . در

بازی Hotel R’n’R

شما قادرید شخصیتتان را به طور کامل شخصی سازی کنید و آن را مطابق با سلیقه خودتان تزئین کنید و این بدین معنی است که می توانید از ظاهر تا نوع لباس پوشیدن او را به انتخاب خودتان تغییر دهید . شخصیت اولیه دارای 3 انگشت در هر دست ، بازوها خالکوبی شده و دندان های از دست رفته در مبارزات است که همه این موارد قابل تغییر توسط کاربر است . 
نام: Hotel R'n'R
حجم فایل: 3.45 گیگابایت
شرکت سازنده: Wolf & Wood Interactive Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - واقعیت مجازی - ماجرایی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Wolf & Wood Interactive Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Hotel R'n'R - VREX

Hotel R’n’R is the gonzo VR rockstar simulator that encourages bad behaviour. Sell your soul to The Devil, smash up hotels and become Infamous. Pressure from hotel staff and your own limp wrists are against you, but with over 36 weapons, and a World Tour ahead of you, it’s time to get creative.Each hotel is a unique playground of physics-based demolition, with time to explore and plan your strategy before lighting the fireworks and trying to keep the Manager out. With a hellish pawn shop of weirdly satisfying weapons – including Wet Fish, Hot Glue, Cattle Prods, C4 and Sub-Machine Guns – and a stack of Challenges to appease The Devil, becoming the most Infamous takes brains as well as looks.

لینک دانلود