تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی نحوه ایجاد وب سایت ایمن با وردپرس

How to Create a Secure Website With WordPress

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .

الزامات دوره How to Create a Secure Website With WordPress: _ مهارت های اساسی کامپیوتر . _ تمایل به یادگیری . شرح دوره How to Create a Secure Website With WordPress: در این دوره نحوه ساختن یک وب سایت امن و پاسخگو با وردپرس به شما یاد می دهد . شما نیازی به خرید هاست یا پرداخت هزینه دیگری برای دنبال کردن آن ندارید و خودتان در ساختن یک وب سایت تمرین می کنید .

این دوره شامل موارد زیر است:

_ نحوه ساخت یک وب سایت زیبا وردپرس . _ نحوه نصب و سفارشی سازی تم Virtue . _ سایت وردپرس خود را با استفاده از روش های مرحله به مرحله ایمن کنید . _ رمز عبور از پرونده های خود با htaccess محافظت کنید . _ از محتوای وردپرس خود محافظت کنید . _ و بیشتر… پس از گذراندن این دوره ، شما قادر خواهید بود به طور کامل یک وب سایت امن وردپرس را از ابتدا ایجاد کنید .

این دوره برای چه کسی است: _ هر کسی که فقط به سادگی می خواهد در مورد وردپرس بیاموزد . _ توسعه دهندگان وب که می خواهند یاد بگیرند که چگونه وردپرس را امن کنند .

آنچه یاد خواهید گرفت: _ یاد بگیرید که در کمتر از 1 ساعت یک وب سایت پاسخگو ایجاد کنید . _ ورود ایمن وردپرس را با استفاده از سوالات تنظیم کنید . _ پشتیبان تهیه کنید و وب سایت خود را پس از یک حمله بازیابی کنید . _ یاد بگیرید که از WordPress در برابر حملات Brute Force محافظت کنید . _ یاد بگیرید که اتصال FTP را امن کنید . _ برای بهبود امنیت وردپرس ، ترفندهای ساده Htaccess را بیاموزید . _ یاد بگیرید که از محتوای خود در وردپرس محافظت کنید .

نام: How to Create a Secure Website With WordPress
حجم فایل: 544 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2018
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 51 دقیقه
فرمت فایل: mp4
رمز فایل: www.download.ir

How to Create a Secure Website With WordPress

Learn to Create and Protect your WordPress Website From Hackers.

لینک دانلود