تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Hunting Fever v1.0.9 همراه با دیتا

Hunting Fever نام یکی دیگر از سری بازی های بسیار محبوب Hunting می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را از سایت ما به صورت کاملا رایگان و همراه با نسخه دیتای آن را دریافت کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارند . اسلحه ی خود را به دست بگیرید و به شکار انواع حیوانات از اهلی تا وحشی رفته و شکارچی ماهر شوید . از بیابان گرفته تا برف ، از ساحل تا جنگل ، به هر مکانی سفر کرده و حیوانات مخصوص آنجا را شکار کنید و امتیاز دریافت کنید . حیواناتی مانند گوزن شمالی ، گوسفند شاخدار ، کرکس سفید ، گرگ خاکستری ، خرس قهوه ای چه گوشت خوار و چه گیاه خوار فرقی نخواهد کرد . شکار شما برای شما در هر مرحله مشخص خواهد شد ،  او را با دوربین تفنگ خود تعقیب کرده و در بهترین زمان ممکن شلیک کنید به قلب ، مغز ، ریه و … که برای هر حیوان فرق خواهد کرد شلیک کنید . شما می توانید سلاح های مختلفی را که در بازی وجود خواهند داشت را با جمع آوری امتیاز در بازی خریده و به شکار های حرفه ای تری بروید . اگر شما شلیکی دقیق به حیوانات اهلی نکنید فرار خواهند کرد و امتیاز را از دست خواهید داد ولی برای حیوانات وحشی اگر نتوانید در هدف اول او را بکشید به شما حمله ور خواهد شد و بازی را می بازید . صد ها چالش و ماموریت مختلف در بازی وجود خواهد داشت که شما را ساعت های بسیاری سرگرم خواهد کرد . در شب می توانید از دوربین های مادون قرمز استفاده کرده و شکار های خود را مورد هدف قرار دهید . این نسخه بازی دارای گرافیکی بسیار بالا و خیره کننده می باشد که شما را محو خود خواهد کرد .
نام: Hunting Fever
حجم فایل: 127 مگابایت
شرکت سازنده: 3DGames
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk+zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Hunting Fever - v1.0.9 + Data

Hunting Fever is a thrilling hunting simulation game that will give you an extraordinary hunting experience. Take your shotgun now, go deep into the wilderness, and devote yourself to hunting!
-Global hunting-
From the wilderness to the snow, from the coast to the jungle... The excellent hunter, first of all, is an explorer! Go deep into the no-man's land of the world, explore the magnificent nature, and find the most valuable prey in the beautiful scenery.

لینک دانلود