تبلیغات
تبلیغات

دانلود کارتون Ice Age The Great Egg-Scapade 2016 همراه با دوبله فارسی

به روز رسانی :

1395/01/17دوبله فارسی گلوری به همراه صوت دوبله جداگانه با دو کیفیت 720 و 1080 اضافه شد.
Ice Age The Great Egg-Scapade 2016 انیمیشن جدید عصر یخبندان با نام تخم مرغ بزرگ در سال 2016 اکران شد . این کالرتون زیبا که تک تک شماها با آن خاطره دارید درباره شخصیتی با نام Ethal می باشد که تخم مرغ خود را به سید می سپارد و داستان شکل می گیرد . در این میان دزدان دریایی بصورت ناجوانمردانه با حیوانی دست آموزی سبز به دنبال دزدیدن تخم مرغ ها هستند . در این میان دوستان سید به کمک او می آیند و در یک ماموریت شجاعانه اولین عید پاک تخم مرغی را رقم می زنند . امیدوارم از این کارتون انیمیشن زیبا لذت ببرید . 

 دانلود کارتون Ice Age The Great Egg-Scapade 2016

توضیحات کلی کارتون Ice Age The Great Egg-Scapade 2016 :نام :Ice Age The Great Egg-Scapade 2016کارگردان : Ricardo Curtisنویسنده : Jim Hechtگویندگان : Blake Anderson, Tyree Brown, Lili Estefanژانر : انیمیشن ، کمدی ، ماجرایی ، خانوادگیکشور سازنده : آمریکازبان : انگلیسیزیرنویس فارسی : بزودی 

به‌منظور احترام به شما عزیزان، پرداخت اجباری برای دانلود نسخه دوبله توسط گلوری قبل از دانلود برداشته شده ولی این به معنای رضایت گلوری برای دانلود رایگان آثار و یا پرداخت اختیاری نیست! خواهشمندیم بمنظور حمایت از گلوری، قبل یا پس از دانلود هزینه دوبله را از لینک پرداخت داده شده در سایت، پرداخت نمایید.

 

Ice Age: The Great Egg Scapade

Ice Age The Great Egg-Scapade 2016

لینک دانلود