تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Ice Scream Episode 2 v1.0.2

Ice Scream Episode 2 : Horror Neighborhood نام بازی اندروید در سبک آرکید است که توسط استودیوی بازی سازی Keplerians Horror Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . روزی شما به بستنی فروشی در محله خود می روید و بستنی می خرید که متوجه می شوید قبل از آنکه آن را تحویل بگیرید دوست شما یخ زده است و تبدیل به بستنی شده است ! این بستنی فروش خبیث و ترسناک کارهای عجیبی کرده است و اکنون شما دوست خود را گم کرده اید . ماموریت شما این است که در بستنی فروشی او مخفی شده و سر از رمز و راز او در بیاورید . این کار ترسناک و بسیار هیجان انگیز خواهد بود . پازل های ترسناک بازی را حل کرده تا بفهمید چگونه او مردم را و به خصوص کودکان را فریز میکند . پازل های این بازی فکری بوده و سراسر هیجان و استرس می باشد . Ice Scream Episode 2 : Horror Neighborhood دارای گرافیکی ۳بعدی و با کیفیت بوده و هیچ گونه تبلیغاتی در طول بازی وجود نخواهد داشت .
نام: Ice Scream Episode 2
حجم فایل: 136+137 مگابایت
شرکت سازنده: Keplerians Horror
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - ترسناک
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Ice Scream Episode - 2 - v1.0.2 + Mod

The ice-cream seller has come to the neighborhood! He has kidnapped your friend and neighbor Lis and you've witnessed it all…
He has frozen your best friend using some sort of superpower and has taken him somewhere with his van. Your friend is missing, and worse… What if there are more children like him?

لینک دانلود