تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ICEY v1.0 نسخه هک شده برای PS4

ICEY

این بازی بازی در سبک side-scrolling و اکشن است که روایتگر دنیای دختری به نام ICEY است. در این بازی شما در همه جا از یک راهنمای صوتی بهره می گیرید و جهان را از دید و چشمان ICEY میبینید و ذره ذره حقایق برای شما روشن خواهد و دنیای واقعی را خواهید شناخت. در این بازی ، راهنمای شما تنها شما را به یک راه خاص راهنمایی میکند و شما در این راه پیش می روید. اما در میانه راه باید از خود بپرسید چرا! چرا باید این مسیر را بروم؟ پس دست به کار شوید و علیه ظلم و جور او بجنگید و حقایق را آشکار کنید. حقایقی که دنیای شما را دگرگون خواهد کرد. شما می توانید ICEY شوید و مانند یک مزدور اجیر شده عمل کنید و یا می توانید بجنگید و حقایق را کشف کنید.شما ICEY هستید و ICEY شماست… حالا نوبت شماست که مسائل مختلف مربوط به این دنیای خیالی را کشف کنید. کشفی که باعث می شود دنیای شما دگرگون شود. در این بازی باید دشمنان را با مبارزات سریع از بین ببرید و اصلا نباید اجازه دهید به شما حمله کنند. این بازی با کنترل های ساده ، راحت کردن ترکیب های شگفت انگیز ، برای مبتدیان هم بسیار آسان می باشد. هر مهارتی در نوع خود خاص است. بر علاقه مندی های خود مسلط شوید و سبک مبارزه خود را ایجاد کنید. آیا می توانید در برابر حملات رئیسان وحشتناک سایبورگ مقاومت کنید؟ هر رئیس حمله های مختلفی را به راه می اندازد. این شما هستید که می توانید نقاط ضعف آنها را پیدا کنید و آنها را از هم بپاشید.
نام: ICEY
حجم فایل: 1.4 گیگابایت
شرکت سازنده: FantaBlade Network
تاریخ انتشار: Nov, 2016
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: pkg
پلتفرم: PS4
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: X.D. Network Inc.
رمز فایل: www.download.ir
سازگار با: Compatible 5.05

ICEY PS4 PKG

ICEY is a 2D side-scrolling action+META game. As you follow the narrator’s omnipresent voice, you will see through ICEY’s eyes and learn the truth about her world.
“Alright, you caught me! This ISN’T really just a simple 2D action game, and you WON’T be seeing through ICEY’s eyes… NOR will you learn the truth about her world.’ says the narrator.
“ICEY is a Meta game in disguise. The narrator will constantly urge you in one direction, but you must ask, ‘Why? Why am I following his directions? Why can’t I learn the truth about this world and ICEY’s purpose here?’ Fight against his tyranny, and uncover what’s really going on for yourself!

لینک دانلود