دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود افزونه طراحی قالب برای سالیدورکس IMOLD v13 SP2 Premium for SolidWorks 2011-2015

 IMOLD Premium یک افزونه یا پلاگین قدرتمند برای طراحی قالب های تزریق پلاستیک در نرم افزار SolidWorks می باشد که به تازگی توسط کمپانی Manusoft برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . IMOLD Premium یکی از محبوب ترین افزونه های نرم افزار سالیدورکس می باشد که کاربران با استفاده از آن میتوانند ابزر های قدرتمند تری را در دست داشته باشند و همچنین با کمک این افزونه بهره وری کار بالا خواهد رفت . IMOLD Premium با نرم افزار ذکر شده کاملا یکپارچه شده است و بعد از طراحی قالب یا در حین طراحی تغییراتی در قطعه اعمال شود بطور خودکار به قالب نیز اعمال خواهد شد . IMOLD Premium یک ابزار طراحی بسیار کارآمد و راهنمای گام به گام برای فرایند طراحی قالب است . IMOLD سطح بالایی از بهره وری را به شما ارائه می دهد . کاربران توجه داشته باشند که افزونه ی IMOLD Premium فقط بر روی SolidWorks 2011 – 2015 عمل خواهد کرد .

ویژگی های افزونه IMOLD Premium :

طراحی قالب (CAMD) برای صنعت قالب – طراحی قالب های تزریق پلاستیک – استراتژی اولیه خود در پرداختن به نیازهای طراحی از صنعت قالب با یک تیم از طراحان قالب با تجربه به توسعهحفظ مزیت رقابتی از طریق نفوذ بر بازار محور – دسترسی به چیدمان قالب – مدیریت پروژه طراحی قالب – پشتیبانی از سیستم های 32 و 64 بیتی  

IMOLD-Premium-Screen

IMOLD Premium