دانلود بازی Indivisible – Razmi’s Challenges نسخه Razor1911

Indivisible – Razmi’s Challenges

اولین دی ال سی بازی Indivisible می باشد که چند مرحله ی جدید و چالش برانگیز را به آن اضافه می کند . در این عنوان شخصیت دوست داشتنی بازی رزمی در این فکر است تا با راهی تواند آژنا را ضایع کند و او را ناتوان و ضعیف نشان بدهد . به همین دلیل چند چالش بسیار سخت که انجام بعضی هایشان غیر ممکن است را برای آژنا طراحی می کند که آژنا  نیز به آن ها به چشم یک تمرین برای خود نگاه می کند و تصمیم می گیرد تمام آن ها را انجام بدهد . هر چه که آژنا چالش های بیشتری را انجام می دهد ، رزمی از موفق شدن در کار خود دل سرد می شود ، اما باز هم امید دارد که بتواند نقشه ی خود را عملی کند . او به آژنا قول یک جایزه ی بزرگ را داده است . دیالوگ هایی که در طول بازی میان شخصیت های بازی رد و بدل می شوند و جالبا و در مواقعی بسیار خنده دارد هستند . در مجموع

بازی Indivisible – Razmi’s Challenges

شامل چهل مرحله می شود که قدرت های بدنی و مبارزه ی آژنا را به چالش می کشند ، رزمی برای این که سختی این چالش ها را بالاتر ببرد و قدرت های آزنا را محدود می کند و اجازه می دهد تا تنها از چند قدرت خود برای انجام این چالش ها استفاده کند . شما بعد از وقتی که کوه سومرو رسیدید می توانید در قلمروی آژنا با رزمی صحبت کنید تا به این چالش ها دسترسی پیدا کنید و انجامشان دهید . هر چه بیشتر در بازی پیشرفت می کنید و توانایی های بیشتری را به دست می آورید ، چالش های بیشتری برایتان باز می شوند که از قبل سخت تر هستند و برای انجام آن ها نیاز به مهارت و تمرکز بیشتری خواهید داشت . 
نام: Indivisible - Razmi's Challenges
حجم فایل: 5.19 گیگابایت
شرکت سازنده: Lab Zero Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Razor1911
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: 505 Games
رمز فایل: www.download.ir

Indivisible - Razmi's Challenges - Razor1911

Razmi has decided to annoy Ajna by challenging her to do something impossible, promising a “reward.” Ajna accepts the first challenge and after the player succeeds at it, Razmi claims it was part of 40 things you have to do, but Ajna remains optimistic and is willing to go through all of them. Razmi is discouraged by Ajna's continued success but is determined to make Ajna look foolish, so keeps coming up with new absurd challenges. As the player continues, other fan-favorite characters tell Razmi that it is getting to be too much, which Razmi stubbornly ignores.

لینک دانلود