دانلود بازی کامپیوتر Infected Maze نسخه کرک شده DARKSiDERS

Infected Maze

یک بازی اکشن اول‌شخص زامبی کشی است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Masatoko Games طراحی و منتشر شده است.ماجرا از آنجایی آغاز می‌شود که شخصیت اصلی بازی پیام مرموزی از خواهرش که پرستار یک بیمارستان است دریافت می‌کند. او سریعاً به بیمارستان محل کار خواهرش رفته و به محض رسیدن متوجه حضور موجودات عجیبی در بیمارستان می شود. حال او مجبور است برای پیدا کردن خواهرش از میان سیل عظیم و نامحدودی از زامبی‌ها عبور کرده و به زیرزمین بیمارستان برود. در طی روند بازی به صورت تن‌به‌تن با زامبی‌ها روبه‌رو خواهید شد. در این چنین نبردهایی فقط با ضربه زدن به سر و نشانه‌گیری دقیق به صورت زامبی‌ها برنده خواهید شد. همیشه نیاز نیست با زامبی‌ها روبه‌رو شوید بلکه در بعضی شرایط باید شیوه مخفی‌کاری و دزدکی راه رفتن به پیش گرفته و از جلب توجه تا حد ممکن خودداری کنید. مهمات و تجهیزات بسیار کمیاب است و استفاده از عنصر مخفی‌کاری می‌تواند در صرفه‌جویی میزان مهمات کمک‌های شایانی بکند. سیستم

بازی Infected Maze

نقشه‌های بازی را به‌صورت رندوم و تصادفی تولید می‌کند بدین معنی که در هر بازی با محیط و معماری منحصربه‌فردی روبه‌رو خواهید شد.
نام: Infected Maze
حجم فایل: 489 مگابایت
شرکت سازنده: Masatoko Games
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
منتشر کننده: Masatoko Games
رمز فایل: www.download.ir

Infected Maze - DARKSiDERS

One night, a guy received a message on my smartphone from Saki, his sister, a nurse, asking for help. When he rushed to the hospital where she works, there were people who had gone crazy. He advances into underground of the hospital in search of his sister.

لینک دانلود