تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Infinite Abyss نسخه کرک شده DARKZER0

Infinite Abyss

یک بازی اکشن و استراتژیک است که بازیکن را در نقش یک فضانورد مبارز قرار می‌دهد. شما به عنوان یک فضانورد به یک سیاره ناشناخته و مرموز فرستاده شده‌اید که ناگهان خودتان را در نبردی اجتناب‌ناپذیر با سیلی از موجودات بیگانه می‌یابید. شما باید تمام تلاش خود را به کار برید تا دشمنان خود را وادار به عقب‌نشینی کرده و به صورت هم‌زمان ربات‌ها، ساختمان‌ها و استحکامات دفاعی جدیدی نیز بسازید. این سیاره جدید مملو از بخش‌های ناشناخته و تاریک است که فرصت بسیار خوبی برای اکتشاف و ارضای حس کنجکاوی فراهم می‌کند. ساختن ربات‌ها و ساختمان‌ها در

بازی Infinite Abyss

بسیار مهم است تا جایی که حالتی مخصوص به نام حالت ساخت‌وساز یا build mode در بازی تعبیه شده است. در این حالت دشمنان کمتر به سطح سیاره حمله می‌کنند به همین خاطر زمان و فراغ بال بیشتری برای ساخت‌وساز در اختیار دارید. ربات‌ها جزو مهمی از بازی هستند که باید به ساخت آن‌ها اهتمام زیادی ورزید زیرا که بخش‌هایی از مسئولیت‌های سنگین شما را تقبل کرده و به کار ساخت‌وساز می‌پردازند. مبارزات بازی کاملاً پویا است و می‌تواند هیجان خاصی را به بازیکن منتقل کند. 
نام: Infinite Abyss
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: Seven Arm Octopus
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Seven Arm Octopus
رمز فایل: www.download.ir

Infinite Abyss - DARKZER0

Take the challenge to be the planet's defender! As a lonely astronaut in a completely unfamiliar world, you will take part in a frantic fight to survive by repelling the advancing hordes of enemies from space while constructing more machines, robots and buildings.

لینک دانلود