تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Inside The Mirror نسخه کرک شده PLAZA

Inside The Mirror

شما را در نقش یومی قرار می دهد ، یک دختر دبیرستانی که در تلاش است با گذشته ی خود کنار بیاید . پیش از این ، او یک دختر عادی بود که همراه با خانواده اش با خوشحالی زندگی می کند ، اما اکنون خانواده ی او از هم پاشیده شده است و یومی به سختی می تواند برای زنده ماندن خود انگیزه ای پیدا کند . اتفاقات بسیار بدی برای او افتاده اند که به آرامی در حال نابود کردنش هستند . چرا برادرش او را ترک کرد ؟ چرا والدینش از هم جدا شدند ؟ او با دریایی از سوالات بی پاسخ رو به روست و در آن در غرق شده اسست . اکنون شما باید به یومی کمک کنید تا بتواند رازی که در گذشته اش وجود دارد را کشف کند و دوباره بتواند روابط خانوادگی اش را درست کند و خود را از نو پیدا کند .

بازی Inside The Mirror

یک رمان تصویری است که بازیکن را در وضعیت دشوار و نزدیک به زندگی واقعی قرار می دهد . این عنوان شامل یک سری محتوای تعامل می شود و داستان ، سبک هنری و موسیقی آن بسیار زیبا و جذاب طراحی شده است . علاوه بر داستان عاطفی و موسیقی متن ، این بازی شامل چندین شخصیت اصلی و ده ها کارکتر منحصر به فرد می شود . این عنوان یک رمان تصویری با طول متوسط است و تکمیل آن حدود یک ساعت و نیم طول می کشد .
نام: Inside The Mirror
حجم فایل: 413 مگابایت
شرکت سازنده: Stairs Productions
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - رمان تصویری - انیمه ای
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Stairs Productions
رمز فایل: www.download.ir

Inside The Mirror - PLAZA

Yumi is a high school girl who is struggling to cope with her past. Before, she was just another normal girl living happily together with her family. Now, her family has fallen apart, and Yumi finds it difficult to stay motivated in her day-to-day life, crushed by a growing well of darkness, slowly consuming her from the inside out. Why did her brother leave? Why did her parents fall apart? She is lost in a sea of unanswered questions, and on the brink of losing her mind.

لینک دانلود