دانلود نرم افزار Intergraph SmartSketch 2014 R1 v08.01.00.0134 – Win

Intergraph SmartSketch

یک نرم افزار فوق العاده جهت مدیریت فنی است. نرم افزار Intergraph SmartSketch در حقیقت نمودار های تجارت جهانی را با فناوری حرفه ای با یکدیگر ترکیب میکند.

نرم افزار Intergraph SmartSketch

یک محصول فوق العاده جهت طراحی دقیق برای مهندسین میباشد. برنامه Intergraph SmartSketch دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند پارامتریک و مواردی است که میتواند اجرای تغییرات طراحی شما را به سرعت اعمال کرده و همچنین به طور کاملا خودکار روابط میان عناصر هندسی را حفظ کرده و از گرافیک های پارامتری نیز پشتیبانی میکند. دو ویژگی ذکر شده باعث میشود تا طراحی کاربران به طور قابل توجهی با کیفیت تر و بهتر از گذشته شود. به کمک طیف گسترده ای از ابزار ها طرح های خود را رسم و باقی کار ها را به برنامه بسپارید. نرم افزار پیش رو همچنین ویرایشگری برای SmartPlant 3D و SmartMarine 3D هم در داخل و هم در خارج از نرم افزار به حساب می آید. یکی از ویژگی های فوق العاده این برنامه پشتیبانی از فرمت CAD میباشد، به این صورت که به شما اجازه میدهد تا فایل هایی با فرمت CAD را مشاهده و ویرایش کنید. سازگاری با مایکروسافت آفیس، روابط فوق العاده جهت ایجاد خودکار میان اشکال هندسی و طراحی سریع و… همگی از ویژگی های دیگر این برنامه میباشند.
نام: Intergraph SmartSketch
حجم فایل: 500 مگابایت
شرکت سازنده: Intergraph
تاریخ انتشار: 2014
ورژن: v08.01.00.0134
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Intergraph SmartSketch 2014 R1 v08.01.00.0134 - Win

Intergraph SmartSketch is an innovative product for technical management, combining world business charts with award winning design technology. SmartSketch is a versatile, cost-effective precision engineering and design product

لینک دانلود