تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Invention 2 نسخه HI2U

Invention 2 یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Falcoware طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Atriagames برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . داستان بازی ادامه نسخه اول را روایت می کند . زمانی که شما در جزیره ای مشغول به کاوش در مورد آزمایشگاهی زیرزمینی بودید ، عفونت در حال گسترش در سراسر جهان بود . در این اپیزود ، شما باید با عبور از میان حجم انبوهی از هیولا ، در جستجوی راهی برای نجات سایر بازماندگان باشید .

سایر توضیحات : این کار اصلا کار ساده ای نیست اما وجود سلاح های مختلف و مرگبار می تواند کمی باعث دلگرمی شما در طول سفرتان شود . در ابتدا تجهیزات زیادی در اختبارتان نیست اما هرچه پیش می روید و مکان های بیشتری را جستجو می کنید ، بازی این امکان را به شما می دهد تا هر سلاح و یا وسیله ای را که مد نظرتان است را برداشته و آن را در زمان نیاز استفاده کنید . یکی از نکات قوت بازی ، فضا ، موسیقی و اتمسفر غم آلود بازی است که باعث می شود پلیر در داستان و ماموریت ها غرق شود و گذر زمان را احساس نکند .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Invention 2 نسخه HI2U

 

مشخصات بازی Invention 2 :

نام بازی : Invention 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Falcowareمنتشر کننده : Atriagamesسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

Invention 2

لینک دانلود