تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Investigator نسخه PLAZA

Investigator یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی AdroVGames ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی AdroVGames که یکی از استودیوهای تازه تاسیس می باشد بازی رایانه ای Investigator را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است ، استودیوی مذکور سعی دارد در بازی Investigator المان های قدیمی سبک ماجراجویی را با المان های بازی های اکشن مخلوط کرده و یک بازی ماجراجویی خاص و کاملا خلاقانه برای طرفداران این سبک منتشر کند . در این بازی سازندگان توجه بسیاری به طراحی محیط های بازی داشته اند به طوری که اتمسفر بازی بسیار گیرا و جذاب می باشد که این امر خود ارزش تجربه بازی را دوچندان کرده است . در دوره ای که بازی های ماجراجویی از یک فرمول تکراری استفاده می کنند و می توان گفت اکثر بازی های ماجراجویی کپی از سایر بازی های هم سبک خود می باشند ، سازندگان خلاق استودیوی بازی سازی AdroVGames با خلق بازی جذاب Investigator به همگان ثابت کرده اند که هنوز هم استودیوهای خلاق بسیاری در این صنعت وجود دارند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در رابطه با یک کارآگاه خصوصی می باشد که برای حل یک پرونده به ظاهر ساده استخدام می شود ، اما پس از گذشت دقایقی از شروع بازی متوجه می شوید که این پرونده در واقع یک پدیده جهانی می باشد ، بر اثر فعالیت های گروهی مرموز آب و هوای کل جهان به حالت طوفانی در می اید و انسان ها با خطر انقراض روبرو می شوند در همین راستا کارآگاه داستان باید معمای این گروه مرموز را کشف کرده و انسان ها را از سرنوشتی شوم نجات دهد . بازی رایانه ای Investigator یکی از خاص ترین و متفاوت ترین بازی های ماجراجویی می باشد که با یک اتمسفر گیرا و تاثیراتی که از سبک ترس داشته است یک تجربه ناب برای طرفداران این سبک می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Investigator نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Investigatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : AdroVGamesمنتشر کننده : AdroVGamesسبک بازی :  ماجراجویینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Investigator

لینک دانلود