تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم سینمایی ایپی من 4 : نهایی Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

فیلم سینمایی محصول کشور چین و به زبان انگلیسی ، کانتونی و ماندارین است . فیلم سینمایی Ip Man 4: The Finale در ژانر هنرهای رزمی چینی ، اکشن ، درام و زندگینامه در سال 2019 به کارگردانی ویلسون ییپ است و توسط ریموند وون تهیه شده است . فیلم سینمایی Ip Man 4: The Finale چهارمین و آخرین فیلم در مجموعه فیلم های Ip Man است که براساس زندگی استاد بزرگ وینگ چون به همین نام ساخته شده است . تولید

فیلم سینمایی Ip Man 4: The Finale

در آوریل 2018 آغاز شد و در ژوئیه همان سال به پایان رسید و در تاریخ 20 دسامبر 2019 منتشر شد . در سال 1964 ، ای.پ.ان به دنبال مرگ همسرش کشف کرد که به دلیل استعمال سیگار ، سرطان گلو دارد . پس از آنكه فرزند سرکشش او ایپ چینگ در برابر زورگویی مدرسه مبارزه کرد و اخراج شد ، آی پی تصمیم می گیرد برای جستجوی مدرسه به سن فرانسیسکو سفر کند . دانش آموز ای.پ.ان ؛ بروس لی ، با افتتاح یک مدرسه وینگ چون ، آموزش هنرهای رزمی آمریکایی ها و نوشتن کتاب زبان انگلیسی در مورد هنرهای رزمی ، جامعه هنری رزمی در سانفرانسیسکو را ناراحت کرده است .
نام: Ip Man 4: The Finale
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.3
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 47 دقیقه
محصول کشور: چین
کارگردان: Wilson Yip
تهیه کننده: Raymond Wong
نویسنده: Tai-lee Chan
منتشر کننده: Mandarin Motion Pictures
ستارگان: Donnie Yen
رمز فایل: www.download.ir

Ip Man 4: The Finale - 1080P

The Kung Fu master travels to the U.S. where his student has upset the local martial arts community by opening a Wing Chun school.

لینک دانلود