تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند این آشوب خواهد بود It Will be Chaos

It Will be Chaos

یک مستند HBO درباره بحران پناهندگان اروپا به کارگردانی فیلمسازان ایتالیایی مستقر در آمریکا ، لورنا لوچیانو و فیلیپو پیسکوپو است . در سال 2019 این مستند در چهلمین جوایز News & Documentary Emmy جایزه امی را گرفت . همچنین در جشنواره فیلم تاورمینا 2018 برنده جایزه بهترین کارگردانی شد . این مستند به بیش از 10 زبان ترجمه شده است و در سراسر جهان توزیع شده است . سایر فیلم های مستند که بحران مهاجرت اروپا را شامل می شوند عبارتند از: ، آتش در دریا (2016) ، جریان انسانی (2017) و دریای غم (2017) و… It Will be Chaos مستندی درباره بحران پناهندگان اروپایی است که از طریق داستان پناهجویانی که از جنگ و سرکوب گریخته اند ، گفته شده است .

مستند It Will be Chaos

دو داستان پناهنده را در سفر خود به E.U نشان می دهد . و بین اروپا غربی و منطقه بالکان گسترش می یابد . آرگی پناهنده اریترانی در سال 2013 از غرق شدن یک قایق مهاجران در جزیره لمپدوسا جان سالم به در برد . تعداد کشته شدگان کشتی هرگز مشخص نشد ، اما 194 جسد کشف شد و 368 نفر مفقود اعلام شدند …
نام: It Will be Chaos
حجم فایل: 1.53 گیگابایت
شرکت سازنده: Film2 in association with HBO Documentary Films
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.4
کیفیت: 1080p
زبان: عربی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 33 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Lorena Luciano
تهیه کننده: Lorena Luciano
منتشر کننده: HBO
رمز فایل: www.download.ir

It Will be Chaos

Part road-movie and part intimate portrait of lives in transit, IT WILL BE CHAOS unfolds between Italy and the Balkan corridor, intercutting two unforgettable refugees stories of human strength and resilience.

لینک دانلود