تبلیغات
تبلیغات

مستند این یک حقیقت دردناکه مگه نه It’s a Hard Truth Ain’t It

It’s a Hard Truth Ain’t It

اثری مستند می‎باشد که با همکاری شبکه اچ‎بی‎او ساخته شده است و روایتگر تاثیر فراگیری هنر فیلم‎سازی بر روی سیزده زندانی در زندان فدرال ایالت ایندیانا می‎باشد . تعدادی از این 13 مرد نیز به عنوان بازیگر اول در O.G انتخاب شدند . در حالی که فیلمبرداری فیلم HBO O.G. در مرکز اصلاح پندلتون انجام گرفت ، کارگردان مادلین ساکلر مستندی در مورد زندانیان این مرکز فیلمبرداری کرد . اما او به جای اینكه از دیدگاه خود این كار را انجام دهد ، 13 زندانی را به عنوان همكاران خود وارد مستند کرد ، در مورد روایت تصمیم می گرفت ، مصاحبه ها را انجام می داد ، حتی چند صحنه نیز فیلمبرداری می كرد . 13 زندانی در کارگاهی قرار میگیرند که در آن می آموزند چگونه داستانهای خود را در یک مستند بگویند . در صحنه های اول

It’s a Hard Truth Ain’t It

، ما ساکلر را می بینیم که زندانیان را در مورد نکات خوب نحوه ساخت داستان ، آموزش می دهد . زندانیان واقعاً به این دلیل که می خواهند داستان های خود را بازگو کنند ، مشتاق آن هستند و می توانند یاد بگیرند . از آن گروه ، داستانهای پنج زندانی مختلف را می بینیم . زندانیان با یکدیگر مصاحبه می کنند ، و داستان های آنها با سکانس های متحرک در هم می آمیزد که نشان دهنده آنچه در دوران کودکی آنها اتفاق افتاده ، بوده است . تمام داستانهای آنها از نظر ماهیت فلسفی است: اگر آنها انتخاب های بهتری می کردند ، مسیری متفاوت را طی می کردند؟ آیا آنها امروز در زندان بودند ؟
نام: It's a Hard Truth Ain't It
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.6
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 14 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Madeleine Sackler
ستارگان: Marshaun Bugg
رمز فایل: www.download.ir

It's a Hard Truth Ain't It

[HBO] HD. A companion to HBO Films' "O.G.," this documentary is co-directed by 13 incarcerated men who reflect on their lives.

لینک دانلود