تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار JixiPix Artista Sketch v2.7.0 نسخه ویندوز

JixiPix Artista Sketch

نرم افزاری است که هر عکسی را که به آن معرفی کنید تبدیل به یک نقاشی با مداد می کند . تنها کافی است که به این نرم افزار یک عکس معرفی کنید و اصلا نیازی به دانش نقاشی و قلم زدن آن با مداد ندارید و ما با این نرم افزار این کار را برای شما انجام می دهیم . برخلاف سایر نرم افزار های دیگر خروجی این نرم افزار به نقاشی های اصلی به مداد بسیار نزدیک است و در حدی به واقعیت نزدیک است که گویی آن را یک نفر با مداد کشیده است و شاید بتوان ادعا کرد که تمیز دادن خروجی این نرم افزار با یک نقاشی اثر دست بسیار سخت خواهد بود . از دیگر امکانات نرم افزار JixiPix Artista Sketch بدین شرح است : دارای دو مرحله که در مرحله اول قلم زنی با مداد را نمایش می دهد و مرحله بعد سایه هایی ایست که بر روی عکس اصلی وجود دارد و حالا بر روی نقاشی باید به کار برود ، امکان رسم طرحی دقیق با استفاده از ابزراهای موجود در برنامه به همراه رسم جزئیات به صورت کامل ، امکان رسم سایه با بهترین کیفیت و جئیات از روی نسخه اصلی ، شامل انواع قاب ها برای ذخیره خروجی تصویر و … .

نرم افزار JixiPix Artista Sketch

دارای سبک های پنسیلوانیا می باشد و در کل دارای دو سبک از این هنر می باشد و در سبک اول یک نقاشی کامل با تمامی جزئیات را تحویل می دهد و در سبک دوم تنها اتود کار را تحویل می دهد تا در صورت لزوم خودتان آن را کامل کنید . ابزار های موجود در این نرم افزار به اندازه ای است که می توانید از همه آنها استفاده کنید تا یک اثر هنری زیبا و واقعی را خلق کنید .
نام: JixiPix Artista Sketch
حجم فایل: 65 مگابایت
شرکت سازنده: JixiPix
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.7.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JixiPix Artista Sketch - v2.7.0

Artista Sketch converts a photo into a drawing with wispy lines and delicate shading. No need to handle a pencil to feel like an artist, the only requirement is art appreciation—we will take care of the rest. In contrast to most digital art media, Artista Sketch comes very close to hand-drawn artwork seen only before in sketches created by human artists.

لینک دانلود