دانلود نرم افزار Jollans v7.01.0053 نسخه ویندوز

Jollans

یک افزونه برای نرم افزار Visual Studio می باشد که قابلیت چند زبانه بودن آن را بهبود می دهد و با استفاده از آن می توانید در محیط یک نرم افزار از چند زبان برنامه نویسی استفاده کنید . قابلیتهای ویژه و فراوانی با کمک این افزونه به نرم افزار اصلی اضافه می شود که از جمله آن می توان به : جستجوی پروژه شما برای یافتن کدهای تعریف شده در آن ، همه کدنوشته ها را جسجو می کند و خصوصیات متنی را که نیاز به ترجمه دارد پیدا می کند همچنین در قسمت های UserControl و UserDocument نیز با اسکن کلی کدها را بهبود می بخشد ، کد منبع تمام افزودنی هایی را که در متن اصلی کد نویسی شده قرار داده اید را شناسایی و به شما نشان می دهد ، با اتصال به یک پایگاه داده بسیار بزرگ بانک اطلاعاتی نرم افزار را بهبود می بخشد و … اشاره کرد . کار با نرم افزار Jollans بسیار ساده است و تنها کافی است که کدهایی را که قصد ترجمه آن به زبان دیگری را دارید را انتخاب کنید و کدهای دیگر را مخفی کنید و زبان مقصد ترجمه را انتخاب کنید و به همین راحتی کدهای شما به زبان دیگری برنامه نویسی ترجمه می شود . این افزونه لیستی از تمام زبان های پشتیبانی شده توسط ویندوز را به شما نشان می دهد و شما هر کدام را که بخواهید به انتخاب خودتان می توانید انتخاب کنید . در

نرم افزار Jollans

دو راه برای ترجمه متون در اختیار کاربر قرار می گیرد که می توانید متن را در برنامه انتخاب کنید و زبان مقصد را تعیین کنید و سپس ترجمه کد ها را دریافت کنید ، در نوع دیگر ترجمه می توانید به صورت مستقیم انتخاب کنید که کدها به چه زبانی ترجمه شوند . این افزودنی شامل یک بانک اطلاعاتی از ترجمه های رایج است ، بنابراین اصطلاحاتی مانند OK و Cancel معمولاً به صورت خودکار ترجمه می شوند . این افزونه بر روی نرم افزار Visual Studio نصب می شود .
نام: Jollans
حجم فایل: 20 مگابایت
شرکت سازنده: Jollans
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v7.01.0053
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Jollans - v7.01.0053

The Multi-Language Add-In for Visual Basic 6 provides a general solution for creating and maintaining Visual-Basic projects with support for multiple languages.The product is an Add-In for Visual Basic 6, which means that it is tightly integrated into development environment.The basic steps involved in localizing an application are:Identifying the strings to be translated ، The Add-In scans your project, looking for strings defined .

لینک دانلود