تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Journey to Space 2016

Journey to Space 2016 فیلم مستند در سبک ماجرایی , علمی و تخیلی می باشد که توسط استودیوی Giant Screen Films ساخته شده است . کارگردان و نویسندگی این فیلم بر عهده Mark Krenzien بوده است که سابقه ی ساخت فیلم های متعددی از جمله Humpback Whales و Journey to the South Pacific را در کارنامه ی خود دارد . در نیم قرن گذشته انسان ها از طرق استاراتوسفر در ماه راه می رفتند و به طور مداوم در مدار زندگی می کردند . در دهه های آینده کنجکاوی بیش از حد ما باعث می شود تا فراتر از زمین رفته دنیای دیگری را برای زندگی کشف کنیم . در این جهش عظیم توقف بعدی مریخ می باشد .

Journey.to.Space.2016.www.Download.ir

سایر توضیحات : فیلم مستند Journey to Space 2016 پرده برداری از یک دوره ی جدید از اکتشاف بشر می باشد که در قلب فیلم نمایشی درآمده است . بازیگران مختلفی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند که می توان به دوقولوهای Christian Gardner و Gabrielle Gardner اشاره کرد . همچنین داستانی جامع و کامل تر از NASA را مشاهده خواهیم کرد . تمام اکتشتفات آخرین برای آیندگانگان آماده می باشند . شما می توانید این مستند را در ادامه از سایت دانلود کرده و یا آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیی کنید .

Journey.to.Space.2016-1.www.Download.ir

مشخصات مستند Journey to Space 2016 :

– ژانر : مستند– تاریخ انتشار : 2016– محصول کشور : آمریکا– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p & 1080p BluRay– فرمت فایل : MKV– زیر نویس فارسی : ندارد– لینک IMDB : دارد

Journey to Space 2016

لینک دانلود