دانلود نرم افزار JoyToKey v6.4.2 نسخه ویندوز

JoyToKey

نرم افزاری است که کنترل های مخصوص بازی های کامپیوتر را با شبیه سازی که در خود نرم افزار قرار دارد ، قادر می سازد تا از آن همانند صفحه کلید و موس استفاده کنید به گونه ای که بازی های وب و برنامه های ویندوزی دلخواهتان را که نیاز به موس و کیبرد دارند را تنها با داشتن این نرم افزار و یک کنترل مخصوص بازی ، کنترل و اجرا کنید . در واقع هر بار که دکمه های روی کنترل بازی فشرده شوند ، نرم افزار JoyToKey خروجی آنها را تبدیل به حرکت موس و یا فشردن دکمه های کیبرد می کند تا برنامه مورد نظر به گونه ای عمل کند که گویا از یک صفحه کلید و موس واقعی استفاده می کند . همچنین با

نرم افزار JoyToKey

می توانید بازی های کامپیوتری را با انواع کنترل های مخصوص بازی کامپیوتری اجرا و بازی کنید ، در این برنامه امکان تغییر دلخواه تمامی دکمه ها برای بازی مورد نظر نیز وجود دارد و تنها کافی است این برنامه را اجرا کنید ، کنترل مخصوص بازی را متصل کنید و بازی را اجرا کنید تا نرم افزار به خوبی عمل کند .
نام: JoyToKey
حجم فایل: 1.6 مگابایت
شرکت سازنده: JoytoKey
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.4.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JoyToKey - v6.4.2 - Win

JoyToKey (or Joy2Key) enables PC game controllers to emulate the keyboard and mouse input, so that windows applications and web games can be controlled with your favorite joysticks! Whenever buttons and sticks are pressed on the controllers, JoyToKey converts them into keyboard strokes and/or mouse movements so that the target application will work as if a real keyboard and a mouse were used.

لینک دانلود