تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Julia v1.4.1 نسخه ویندوز – مک

Julia

یک زبان برنامه نویسی حرفه ای میباشد که بیشتر در زمینه محاسبات سنگین مورد استفاده قرار میگیرد. اینکه میگوییم این زبان برای محاسبات مورد استفاده قرار میگیرد، بدین معنا نیست که برای موارد دیگر کاربرد ندارد، شما میتوانید از این زبان در موارد دیگر نیز استفاده کنید. نرم افزار هایی نظیر پایتون، جاوا، ++C، و دیگر برنامه ها مانند R همگی بدلیل پویایی و استفاده آسان، قدرت تحلیل فوق العاده ای داشتند اما متاسفانه مشکلی که در این نرم افزار ها وجود داشت این بود که زمانیکه مقداری سنگین میشدند، باعث کندی و زمان اجرای بالا میشدند. همچنین در برخی نرم افزار های ذکر شده بدلیل کندی در تایپ نیز چندان توصیه نمیشود. اما

نرم افزار Julia

با سرعت فوق العاده خود سنگین ترین فعالیت ها را میتواند تحمل کرده و همچنان پر سرعت ادامه دهد. علاوه بر این Julia قابلیت تایپ سریع نیز دارد به همین دلیل میتوانید براحتی کد ها را نوشته و آنها را اجرا کنید. در آخر میتوان گفت تقریبا از تمامی برنامه های زبان برنامه نویسی در این زبان استفاده شده و از هرکدام ویژگی هایی به کار برده شده است.
نام: Julia
حجم فایل: 60-88 مگابایت
شرکت سازنده: julialang
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe-dmg
پلتفرم: ویندوز-مک
رمز فایل: www.download.ir

Julia v1.4.1

Julia was designed from the beginning for high performance. Julia programs compile to efficient native code for multiple platforms via LLVM. Julia is dynamically typed, feels like a scripting language, and has good support for interactive use.

لینک دانلود