تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Kart Racing Ultimate v8.0

به روز رسانی :

1399/02/15 نسخه 8.0 اضافه شد.

Kart Racing Ultimate

یک بازی مسابقه ای است . آیا تجربه مسابقه های سرعتی را دوست دارید ؟ آیا ترشح آدرنالین و هیجان را دوست دارید؟پس بازی Kart Racing Ultimate android مختص شماست . با وجود بیش از 20 موسیقی زیبا که تجربه شما را برای بازی بهبود می بخشد  . پس کلاه ایمنی خود را بگذارید و سوار بر ماشین خود شوید و کنترل ماشین های کارتینگ را به دست بگیرید . این بازی تجربه یک بازی ماشین سواری کارتینگ واقعی را برای شما به ارمغان می آورد . این نکته را فراموش نکنید که بدون کنترل قدرت هیچ است . پس همه چیز به شما بستگی دارد . بعضی از ویژگی های

بازی Kart Racing Ultimate

این است که : یک بازی 3 بعدی کامل و واقعی ، 20 آهنگ مختلف و زیبا ، سرعت بسیار بالا و کنترل بسیار عالی در بازی ، مدیریت مقدار کسب تجربه در بازی ، موسیقی های ساخته شده توسط REVENGE و … . این بازی مسابقه ای زیبا را تجربه کنید .
نام: Kart Racing Ultimate
حجم فایل: 51 مگابایت
شرکت سازنده: Dream-Up
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v8.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Kart Racing Ultimate v8.0

You like Speed Racing and Adrenaline?! "Kart Racing Ultimate" is made for you . More than 20 Tracks are available to improve your XP . Put your Helmet and take the control of your Karting . Finally a Game that offers Real Kart Feelings . And don't forget that: "Without control, Power is Nothing!" . It's up to you .

لینک دانلود