تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه Keenetic v22.1 برای اندروید

Keenetic

به شما اجازه می دهد تا اتصال اینترنت خود را پیکربندی کنید، سیستم عامل Keenetic را بر روی دستگاه Keenetic خود به روز کنید، یا تنظیمات شبکه خانگی خود را کانفیگ کنید.

برنامه Keenetic

را می توان در عرض چند دقیقه تنظیم کرد و به شما امکان می دهد تا وضعیت و سرعت فعلی اتصال اینترنتی خود را مشاهده کنید، شبکه Wi-Fi مهمان را فعال یا غیرفعال کنید، همچنین برای تنظیم برنامه های هفتگی برای اعضای خانواده، مانیتور فعالیت اینترنت خود، محدودیت های محتوا، حتی توقف، مکث و راه اندازی مجدد دسترسی خانگی به اینترنت میتوان از اپلیکیشن فوق استفاده کرد. این نرم افزار توسعه یافته به شما اجازه می دهد به راحتی راه اندازی و به سرعت مدیریت سیستم کل خانه خود را از طریق Wi-Fi در اختیار داشته باشید. با استفاده از آخرین تکنولوژی ابری ویژگی های برنامه نه تنها در شبکه خانگی خود، بلکه در هر کجا که شما به اینترنت تلفن همراه خود وصل شده اید، در دسترس خواهند بود.  
نام: Keenetic
حجم فایل: 17 مگابایت
شرکت سازنده: Keenetic Limited
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v22.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Keenetic - v22.1

The Keenetic mobile app has been developed to allow you to easily setup and manage your Keenetic Whole Home Wi-Fi System. Employing the latest cloud technology Keenetic App features are available everywhere, not only on your home network, but also wherever you have an internet connection to your smartphone.

لینک دانلود