دانلود نرم افزار KeyTweak v2.3.1 نسخه ویندوز

KeyTweak

یک برنامه بینظیر بوده که به شما اجازه میدهد تا سیگنال های ورودی صفحه کلید خود را مجدد تعریف کنید. تقریبا برای همگی ما پیش آمده است که کلید های ضروری و مهم کیبورد طی زمان های طولانی از بین میروند، هم از نظر رنگ و هم از نظر خرابی کلید مورد نظر. این مشکل میتواند بدلیل کیفیت پایین کیبورد، استفاده نادرست و… باشد. اگر این اتفاق برای کیبورد سیستم هایی مانند لپ تاپ بیفتند شما هیچ راهی ندارید جز  اینکه جای دکمه ها را با یکدیگر عوض کنید. حال این یعنی چه؟ یعنی اینکه شما باید کلید W که بسیار استفاده کرده و در حال حاضر خراب است با کلید Z که برای شما کاربرد زیادی ندارد تعویض کنید تا با فشردن کلید Z عملکرد W انجام شود. اما این بدین منظور نیست که کلید ها را از کیبورد جدا و با یکدیگر تعویض کنید. این کار را به راحتی به کمک

نرم افزار KeyTweak

میتوان انجام داد. در حقیقت KeyTweak به شما کمک میکند تا ورودی کیبورد خود را تغییر داده و مجدد آنرا تعریف کنید. شما قادر خواهید بود تا جای تمامی کلید های کیبورد خود را تغییر دهید. حتی برخی کاربران که بحث امنیتی برایشان اولویت دارد از این موضوع در حوزه امنیتی نیز استفاده و باعث میشوند تا هکر ها گمراه شوند. با باز کردن برنامه با یک رابط کاربری ساده رو به رو خواهید شد، فقط کافیس طبق دستور العمل ذکر شده در برنامه عمل کنید تا به راحتی سیگنال های صفحه کلید خود را تغییر دهید.
نام: KeyTweak
حجم فایل: 280 کیلوبایت
شرکت سازنده: Charter
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.3.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

KeyTweak v2.3.1

The Keytweak program allows you to remap your keyboard keys: you are able to reset all your mapping with just one click you may disable keys enable others and save your redefinition within just a few clicks.

لینک دانلود