تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید رئیس دزد ها King of Thieves v2.36.3

King of Thieves نام بازی اندروید در سبک استراتژی است که توسط استودیوی بازی سازی ZeptoLab برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در بازی King of Thieves شما می توانید با بیش از 50 میلیون بازیکن در سراسر جهان رقابت کنید و به ثروتمند ترین دزد جهان تبدیل شوید . به سیاه چال های دشمن حمله کنید و طلسم های باستانی را یاد بگیرید تا به ترسناک ترین دزد بازی تبدیل شوید . جواهرات و طلاها را از دیگر بازیکنان بدزدید و آن ها را در خزانه ی خود در سیاه چال قرار دهید در اطراف خزانه تله ها و سکو هایی قرار دهید تا بازیکنان دیگر نتوانند به ثروت شما دسترسی داشته باشند . زبان های قدیمی را یاد بگیرید و سنگ های منحصر به فرد را از مکان های جادویی جمع آوری کنید طلسم های جدید یاد بگیرید و قدرتمند تر شوید . از قدرت توتم باستان برای شکست دادن حریفان خود استفاده کنید . مهارت های خود را بهبود ببخشید و به پله های بالاتر صعود کنید . برای بهبود مهارت های دزدی خود تاج و تخت خود را ارتقا دهید یک لباس عالی برای خود انتخاب کنید که نشانگر شخصیت شما باشد . 
نام: King of Thieves
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: ZeptoLab
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v2.36.3
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژیک - فکری
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 و بالاتر

King of Thieves v2.36.3

Steal gems, build your defenses and win guild wars in the Arenas in this unique blend of arcade, platform and multiplayer PVP game!
Compete with over 50 million players around the world! Create your own guild of thieves and break into the enemy’s dungeons.
Learn ancient spells to become the most feared thief in the game!

لینک دانلود