دانلود بازی کامپیوتر Knights And Bikes v1.11.rc0.v1 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1399/08/06 نسخه Knights And Bikes v1.11.rc0.v1 - PLAZ اضافه شد.

Knights And Bikes

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط Foam Sword و Double Fine Presents طراحی و منتشر شده است. شخصیت های اصلی بازی دو ماجراجوی کوچک به نام‌های نسا و دملزا (Nessa & Demelza) هستند که به همراه کاپیتان پرافتخارشان ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی در یک جزیره دورافتاده آغاز کرده‌اند. وسیله اصلی آن‌ها دوچرخه‌هایشان است که به‌وسیله‌ی آن به گوشه و کنار جزیره می‌روند. این جزیره باستانی مملو از گنج‌ها و ماجراجویی‌های مختلف است. دوچرخه‌های این دو کاملاً قابل ارتقاست و می‌توان آن‌ها را به بهترین نحو ممکن شخصی‌سازی کرد. در طی روند بازی با معماهای بسیار زیادی روبه‌رو خواهید شد که هرکدام به‌نوعی شمارا به چالش خواهد کشید. این جزیره‌ی زیبا و درعین‌حال خطرناک به خاطر طلسمی نفرین‌شده است و آن‌ها قصد دارند تا هر طور شده با دوستی پاک و بی ریای خود نفرین را باطل کرده و جزیره را نجات دهند. به شما این انتخاب داده‌شده است تا یکی از شخصیت‌ها را در ابتدای بازی انتخاب کنید. نکته‌ی قابل‌توجه این است که هوش مصنوعی

بازی Knights And Bikes

در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به همین خاطر در هنگام ماجراجویی‌ها، شخصیت دوم که توسط کامپیوتر کنترل می‌شود پا به پای شما حرکت خواهد کرد و حتی در بعضی مواقع از شما جلوتر خواهد بود. هرکدام از شخصیت‌ها قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند. در بعضی شرایط خاص باید از توانایی‌های هر دو به‌صورت مکمل استفاده کنید تا بتوانید موفق شوید. در کنار شخصیت‌ها از حمایت‌ها و راهنمای‌های حیوانی خانگی به نام pet goose نیز بهره‌مندید که می‌تواند با کمک حس بویایی خود به شما در پیدا کردن آیتم‌های مختلف کمک کند.
نام: Knights And Bikes
حجم فایل: 3 گیگابایت
شرکت سازنده: Foam Sword
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.11.rc0.v1
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Double Fine Presents
رمز فایل: www.download.ir

Knights And Bikes v1.11.rc0.v1 - PLAZ

Saddle up for a bike-riding, friendship-building, frisbee-throwing, goose-petting, high-fiving, treasure-hunting adventure for 1 or 2 players!

لینک دانلود