دانلود بازی کامپیوتر Kogent Defender نسخه Portable

Kogent Defender

یک بازی اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 و توسط استودیو بازی‌سازی Amethyst Quarter طراحی و منتشرشده است. داستان بازی به‌صورت خطی روایت می‌شود و به‌دوراز هرگونه وقایع و بخش‌های اضافی است و به همین دلیل باتجربه‌ای زیبا و درعین‌حال روان و ساده مواجه خواهید شد. ماجرا ازاین‌قرار است که خانه و محل زندگی زیبای شما توسط دشمنانی متجاوز و غارت‌گر موردحمله قرارگرفته است. این دشمنان ویترا (Virtera) نام دارند. حال شما باید از تمام امکانات در دسترس خود برای حفاظت از خود و محل زندگی‌تان استفاده کنید و از هیچ تلاشی روی گردان نباشید. مغز متفکر تمامی عملیات‌های شما Kogent نام دارد و شما تحت فرماندهی او انجام‌وظیفه خواهید کرد. دستورات و وظایف شما کاملاً مشخص است و با پشت سر گذاشتن هر محله یک‌قدم به نابودی کامل ویترا و آزادسازی سیاره خود نزدیک خواهید شد. یکی از نقاط قوت مهم

بازی Kogent Defender

سلاح‌های متنوع و توانایی استفاده از دو اسلحه به‌صورت هم‌زمان است که کار شمارا در نبردهای حساس راحت‌تر می‌کند. هر چه سطح شما بالاتر می‌رود به همان اندازه دشمنان شما نیز قوی‌تر می‌شوند و در هر سطح باس فایت های قدرتمندی وجود دارند که کلید ورود به سطح بعدی هستند. سیستم شخصی‌سازی و ارتقا بازی Kogent Defender نیز بسیار کاربردی است و از یکنواخت شدن روند بازی جلوگیری می‌کند. به‌طورکلی در این سیستم سه نوع نیروی متفاوت و شش نوع سلاح در کلاس‌های متنوع موجود است که می‌توانید از آن‌ها در مواقع ضروری نهایت بهره را ببرید.
نام: Kogent Defender
حجم فایل: 22.5 مگابایت
شرکت سازنده: Amethyst Quarter
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
منتشر کننده: Amethyst Quarter
رمز فایل: www.download.ir

Kogent Defender

Kogent Defender enlists you to protect your home world from an encroaching enemy known as the Virtera. Under the command of the Kogent Mind you will take on this alien infestation and work to eliminate it completely.

لینک دانلود