تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Label Design Studio v6.0 – Win

Label Design Studio

به شما اجازه میدهد تا کار های زیادی بر روی لیبل ها و یا برچسب ها انجام داده و آنها را مطابق با سلیقه خود طراحی کنید. به کمک نرم افزار Label Design Studio برچسب ها و یا لیبل های مورد علاقه خود را طراحی کرده و از آنها استفاده کرده و یا به اشتراک بگذارید. یکی از ویژگی های فوق العاده

نرم افزار Label Design Studio

داشتن تصاویر آماده میباشد، این قابلیت به شما کمک میکند تا ایده های بیشتری را در اختیار داشته و خلاقیت خود را شکوفا کنید. همچنین میتوانید از این طرح های آماده نیز در طراحی برچسب های خود استفاده کنید. اشکال هندسی متفاوتی همچون، بیضی، مربع، مثلث و… را به لیبل های خود اضافه کرده تا جلوه بهتری به خود گرفته سپس به چاپ آنها اقدام کنید. حتی میتوانید به کمک این برنامه متون و تصاویر را ویرایش کرده تا طرحی با کیفیت تر و جذاب تر تولید کنید. طیف گسترده ابزار ها در این برنامه به شما اجازه میدهد تا بتوانید فعالیت های حرفه ای نیز برروی برچسب خود انجام دهید، فعالیت هایی همانند انداختن سایه، تغییر رنگ، چرخش و… همگی از اقداماتی است که به جذابیت برچسب شما کمک خواهد کرد.
نام: Label Design Studio
حجم فایل: 62 مگابایت
شرکت سازنده: Label Designer
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Label Design Studio v6.0 - Win

It comes bundled with an image library of attractive photos and clipart. You also have a wide variety of fonts to choose from to brighten up your labels. Besides these, you can also add different shapes like circles, squares, ellipses, diamonds etc. to make your personalized labels.

لینک دانلود