تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Lair of the Clockwork God نسخه DARKSIDERS

Lair of the Clockwork God

یک بازی جدید در سبک ماجراجویی اکشن اشاره و کلیک می باشد که در جهانی پسا آخرالزمانی و با حال و هوای علمی تخیلی جریان دارد و کمدی سیاه از عناصر اصلی سازنده ی داستان آن می باشد . این بازی با الهام از معروف ترین فیلم های ماجراجویی دهه ی 90 میلادی ، از جمله مجموعه ی محبوب شرکت لوکاس آرتز یعنی ایندیانا جونز توسعه یافته است و شما در آن در نقش یک شخصیت با نام بن قرار می گیرید که علاقه دارد هر چیزی که می بیند را جمع کند ، به این امید که شاید نهایتا موفق شود یک معمای بزرگ را حل کند . در بازی Lair of the Clockwork God شما همچنین یک همراه و دوست با نام دن نیز دارید که به شما در ماجراجویی هایتان کمک می کند ، او آرزو دارد که بتواند چیز بزرگی را کشف کند تا از او به عنوان یکی از بهترین ماجراجوهای تاریخ یاد شود و معروف شود ، او تا به حال به جز این مورد به هر چیزی که خواسته رسیده ، پسر حساسی است و رنگ بینی او با دیگر اجزای صورتش متفاوت است . شما می توانید میان دو شخصیت بن و دن سوییچ کنید تا در موقع مناسب از قابلیت های منحصر به فرد آن ها استفاده کنید . اگر شما پیش از این نسخه های قدیمی تر این سری بازی مستقل را تجربه نکرده اید ، نباید نگران باشید زیرا که

بازی Lair of the Clockwork God

یک بازی کاملا جدا از آن ها می باشد و تمام شخصیت های این عنوان از نو معرفی می شوند و شاهد اشاره یا ارجاعی به دیگر نسخه های این مجموعه ی دوست داشتنی نیستیم تا بازیکن های جدید نیز بتوانند به اندازه ی کافی از تجربه ی بازی لذت ببرند و چیزی را از دست ندهند . 
نام: Lair of the Clockwork God
حجم فایل: 477.7 مگابایت
شرکت سازنده: Size Five Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: DARKSIDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - اشاره و کلیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Size Five Games
رمز فایل: www.download.ir

Lair of the Clockwork God - DARKSIDERS

LAIR OF THE CLOCKWORK GOD sees you switching between both characters and using their unique abilities together in a race-against-time effort to stop all the Apocalypses happening simultaneously, by teaching an old computer about feelings. Solve classic point-and-click style puzzles as Ben to create unique upgrade items for Dan, so he can jump higher, run faster and blast away at everything with a shiny new gun. Then, run and jump as Dan to unlock new areas and exciting new puzzles for Ben!

لینک دانلود