تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی Larva به صورت کامل

به روز رسانی :

1395/01/31 فصل سوم اضافه شد.

Larva یک مجموعه از انیمیشن های کوتاه و جذاب در سبک کمدی هستند که توسط کارگردانی Joo-gong Maeng تهیه و تولید شده است. Larva در واقع یک انیمیشن سریالی کامپیوتری است که توسط کمپانی Tuba Entertainment در سئول کره جنوبی تهیه شده است. شخصیت های اصلی این انیمیشن سریالی دو کرم هستند که با یکدیگر پیوسته در حال جدال هستند و در حین با اضافه شدن کاراکتر های دیگر به این دو کرم لحظات شادی را برای شما به ارمغان می آورند. این دو کرم با مزه یکی به رنگ قرمز است و دیگری به رنگ زرد، کاراکتر زرد دارای یک شاخک می باشد و از طرفی نیز بسیار کند ذهن و شاد و خوش شانس است. شخصیت زرد رنگ هموراه توسط شخصیت قرمز مورد تمسخر و تحقیر قرار می گیرد، اما این موضوع هرگز دوستی آن ها را به مخاطره نمی اندازد. اگرچه معمولا او از شخصیت رد اطاعت می کند اما هنگامی که با غذا روبه رو می شود همه چیز از ذهنش پاک می شود.

سایر توضیحات : در انیمیشن سریالی Larva مشاهده می کنیم که شخصیت قرمز، کاراکتری بسیار پلید و حریص دارد. تخصص او در فریاد و لگد زدن به مانند بروس لی است. او همیشه قصد سوئ استفاده از زرد را دارد ام اکثر اوقات در انتها به خود صدمه می زند. در صورتی که قادر به دانلود این انیمیشن سریالی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Larva

مشخصات دیگر انیمیشن سریالی Larva :– ژانر : انیمیشن _ کمدی– کارگردان : Joo-gong Maeng– شرکت سازنده : Tuba Entertainment– نویسنده : Byeong-wook Anh, Man-joong Lee, Yoon-hyeong Park– محصول کشور : کره جنوبی– شروع : 26 مارس 2011 تا به امروز– تعداد فصل : 3– مدت زمان هر قسمت : 6 – 2 دقیقه– کیفیت نمایش : 480p – 720p– فرمت فایل : MP4– زیرنویس فارسی : ندارد (احتیاجی به زیرنویس ندارد) 

Larva

لینک دانلود