دانلود بازی Last Train Home Legion Tales – RUNE برای کامپیوتر

دانلود بازی Last Train Home

در این بازی استراتژی ماموریتیی جذاب را در اعماق یک زمین بایر جنگ زده آغاز کنید. هدف شما هدایت سربازان چکسلواکی به بازگشت به خانه در قطار زرهی است، اما مسیر پیش رو مملو از خطر است. در میانه یک جنگ داخلی وحشیانه بین ارتش سرخ و سفید روسیه، واحد شما باید در حالت جنگی باقی بماند، منابع کمی را که در اختیار دارید مدیریت کند و به هر قیمتی روحیه خود را حفظ نماید. در مناظر تاریک و نابخشودنی سیبری سرمایه گذاری کنید، جایی که سرمای یخبندان و محیط بی رحم شما را به حد خود می رساند. منابع کمیاب هستند و خدمه شما خسته شده اند، اما شما باید به پیشروی ادامه دهید.

در بازی Last Train Home جنگ بزرگ به پایان رسیده و مبارزه ادامه دارد. شما باید لژیونی از سربازان را فرماندهی کنید، که ناامیدانه سعی می کنند در میان هرج و مرج جنگ داخلی راه خود را به خانه برسانند. سوار قطار زرهی آنها را از میان بیابان نابخشودنی هدایت کنید. خدمه و منابع خود را مدیریت کنید و سعی کنید زنده بمانید.

همانطور که در قلب درگیری سفر می کنید، وحشت جنگ شما را احاطه می کند. سرنوشت لژیون شما به اقدامات چند سرباز کلیدی بستگی دارد، زیرا شما درگیر نبردهای لحظه ای هستید که نتیجه ماموریت شما را تعیین می کند. شما باید تاکتیک های خود را عاقلانه انتخاب کنید و از هر مهارتی که در اختیار دارید برای محافظت از نیروهای خود و تکمیل ماموریت خود استفاده نمایید.

در بازی Last Train Home تصمیماتی که در طول سفر می گیرید، سرنوشت رفقای شما را تعیین می کند. این ماموریت با الهام از وقایع تاریخی، لژیون چکسلواکی و عزم آنها برای بازگشت به جمهوری تازه تاسیس خود پس از جنگ بزرگ، شجاعت و اراده شما را برای زنده ماندن آزمایش خواهد کرد. خانه آخرین قطار در دستان شماست.

در این بازی استراتژیک نبردهای خود را انتخاب کنید: تیم خود را مستقر کنید و اهداف متنوع را در مجموعه ای از ماموریت های بلادرنگ کامل کنید که در آن مهارت های رزمی تخصصی، برنامه ریزی و تاکتیک های برتر شما را به پیروزی می رساند.

سربازان خود را تجهیز کنید: با باز کردن مهارت های جدید و جمع آوری تجهیزات بهتر، مردان خود را ارتقا دهید – داستان های آنها را کشف کنید، مدال ها را اختصاص دهید و به آنها کمک کنید تا در رتبه های بالاتر بروند.

خدمه خود را مدیریت کنید: سربازان خود را در نقش های غیر رزمی خود در قطار هدایت کنید. وسایل دستی بسازید، مجروحان خود را شفا دهید و روحیه خود را برای سفر سخت به خانه بازگردانید.

قطار خود را ارتقا دهید: با ارتقای واگن ها و لوکوموتیو، پتانسیل کامل قطار زرهی خود را باز کنید و بر کارهای تعمیر و نگهداری مهم نظارت کنید تا آن را ادامه دهید.

سفر در سیبری را تجربه نمایید: ذخیره و تجارت منابع، ایجاد متحدان جدید و غلبه بر بحران پس از بحران در حالی که جنگ داخلی در مناطق وسیع برفی سیبری در حال وقوع است.

نام: Last Train Home Legion Tales
حجم فایل: 20 گیگابایت
شرکت سازنده: Ashborne Games
تاریخ انتشار: Nov, 2023
امتیاز استیم: 9 از 10
ورژن: v1.0.0.32264
نسخه: RUNE
آپدیت: 14 بهمن 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی
منتشر کننده: THQ Nordic
رمز فایل: www.download.ir
  • 2 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *