دانلود نرم افزار Launchbox v10.13 نسخه ویندوز

Launchbox

نرم افزاری کاربردی برای همه گیمر ها است . این نرم افزار همه بازی هایی که در شبکه استیم ، GOG و یا حتی به شکل MS-DOS می باشد را دربر می گیرد و همه آنها را همانند یک آرشیو برای شما نگه می دارد تا در صورت انجام بازی همه آنها در دیدرس بازیکن قرار بگیرد . همچنین نرم افزار Launchbox قادر است تا بازی های شما را بر اساس ژانر ، پلتفرم ، رتبه بندی سنی ، توسعه دهنده ، ناشر و … دسته بندی کند . این نرم افزار دارار رابط کاربری کاربر پسند می باشد تا همه با هر سنی بتوانند از آن استفاده کنند ، همچنین رابط کاربری و تمامی تنظیمات این برنامه قابلیت شخصی سازی کامل دارند تا آسودگی هر چه تمام تر را برای استفاده کنند به همراه داشته باشد و نیاز همه نوع سلیقه با هر نوع کاربری را برطرف نماید .

نرم افزار Launchbox

علاوه بر اینکه قابلیت انتخاب عکس و لوگوی بازی به صورت پیشفرض را دارا می باشد ، قابلیت نمایش فن آرت ها و اثرات هنری علاقمندان به هر بازی را نیز دارا است و می توانید از تصاویری که برای شما انتخاب می شود به عنوان لوگوی مخصوص بازی استفاده کنید . این نرم افزار اطلاعات کاملی از هر بازی که در اینترنت موجود است نیز در دسترس شما می گذارد .
نام: Launchbox
حجم فایل: 243 مگابایت
شرکت سازنده: LaunchBox
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v10.13
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Launchbox v10.13 - Win

LaunchBox includes automated import processes for everything from modern Steam games to GOG classics, ROM files, MS-DOS games, and so much more. Box art and metadata is automatically downloaded from the LaunchBox Games Database, with excellent coverage for your games.

لینک دانلود