تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید آموزش طراحی Learn Drawing v4.1

Learn Drawing

نرم افزاری بسیار جالب و کاربردی و طراحان مبتدی و نیمه حرفه ای که بسیار کارآمد و مفید واقع شده است . شما با استفاده از این برنامه می توانید طراحی چهره های متفاوت از آسان تا سخت را آموزش ببینید و آن را به راحتی بر روی کاغذ پیاده کنید و برای طراحی های حرفه ای تر آماده شوید . این برنامه برای طراحی با مداد می باشد و از قابلیت های برجسته آن می توان به : دارا بودن بیش از 50 چهره از قهرمانان داستانی ، شخصیت های انیمیشنی و شخصیت های معروف کارتونی اشاره کرد . شما برای کار با این نرم افزار هیچ احتیاجی به اینترنت نخواهید داشت و کاملا آفلاین می باشد .

برنامه Learn Drawing

دارای رابط کاربری و فضایی بسیار ساده و دور از پیچیدگی های غیر ضروری می باشد که از دیگر نکات مثبت این نرم افزار به شمار می آید .  در به روز رسانی های بعدی این برنامه چهره های جدید برای ترسیم و طراحی به آن اضافه خواهد شد .
نام: Learn Drawing
حجم فایل: 28 مگابایت
شرکت سازنده: Learn For All
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: همه سنین
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Learn Drawing - v4.1

Continue updating this app each time a new version is available. New drawings will be Along with each update.The application includes tutorials for pencil drawings: - More than 50 characters of heroes. - Drawing Anime Characters. - Drawing cartoon characters. - Drawing Heroes Characters. - Drawing famous characters

لینک دانلود