تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Learn Ultimate Python-3 GUI Course

Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .آنچه  در دوره Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK یاد خواهید گرفت:_ مهارت در کلیه مفاهیم اصلی Tkinter _ مبانی پایتون را بیاموزید _ اصول اساسی قوی برای ایجاد رابط کاربری گرافیکی عالی مورد نیاز است _ بیاموزید که چگونه از ابزارک های متنوعی مانند برچسب ها ، مدخل ها ، دکمه ها ، اسپین بوکس ها و حتی بوم استفاده کنید! _ بیاموزید که برنامه های دسک تاپ تجاری را با Python Tkinter بسازید _ برای پروژه های پایتون از بیشترین پایگاه داده sq-lite استفاده کنید _ یاد بگیرید که چگونه از توابع پیشرفته Python استفاده کنید _ بیاموزید چگونه از طراح Qt برای طراحی برنامه های خود در زمان کم استفاده کنید _ نحوه استفاده از سیگنال ها و شکافها را در PyQt5 بیاموزید _ سایر موارد QtWidgets را که در توسعه Qt وجود دارد ، مدرن کنید _ عیب یابی زنده _ یادگیری PYGTK _ بیاموزید که چگونه از طیف گسترده ای از ابزارک های GTK استفاده کنید الزامات دوره Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK:_ رایانه ای که ویندوز یا لینوکس یا مک کار داردشرح

دوره Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK

:پایتون یک زبان برنامه نویسی با محوریت شی مدرن و پویا است . در این کلاس Tkinter Ultimate یاد می گیرید که چگونه برنامه های Cross-Platform ، Robust ، Internet Enabled Python GUI را با استفاده از Python و Tkinter بسازید . دوره ما دقیقاً آنچه را که عنوان توصیف می کند ، روشی عملی و سخاوتمندانه را ارائه می دهد . ما به شما کمک می کنیم تا اصول اصطلاحات Tkinter و python-3 را با سخنرانی های برنامه نویسی زنده ، مثال های عملی در زندگی واقعی ، پروژه ها و آزمونها ، به صورت مرحله به مرحله از طریق مبتدی و به مفاهیم پیشرفته منتقل کنید . شما را به جایی برساند که بتوانید با اطمینان برنامه GUI خود را بسازید ، پایه های پایتون را در پروژه های زندگی واقعی بکار بگیرید که کاربران می توانند با آنها به طور کامل در تعامل باشند . یادگیری آن آسان است و می توان از آن برای انجام کارهای زیادی اعم از بزرگ و کوچک استفاده کرد . پایتون چیزی است که از آن به عنوان یک زبان سطح بالا یاد می شود . پایتون در صنعت از مواردی مانند نرم افزار تعبیه شده ، توسعه وب ، برنامه های دسک تاپ و حتی برنامه های موبایل استفاده می شود! SQL-Lite با ذخیره سازی ، بازیابی و فیلتر کردن از طریق مجموعه داده های بزرگ به راحتی برنامه های شما را قدرتمندتر می کند .
نام: Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK
حجم فایل: 3.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720P
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Learn Ultimate Python-3 GUI Course With Tkinter,Qt and PyGTK

Build Python GUI Applications.All you need to know about Tkinter,PYQT ,PYGTK Apps in Python& Create real world projects!

لینک دانلود