دانلود بازی اندروید LEGO Legacy: Heroes Unboxed v1.0.9

LEGO Legacy: Heroes Unboxed

نام بازی اندروید در سبک نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازی سازی Gameloft SE برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در

بازی اندریود LEGO Legacy: Heroes Unboxed

شما در دنیایی پر جنب و جوش لگو ها هستید که پر از داستان های هیجان آور و نبرد است . با تیم قهرمانان لگو که عاشق آن ها هستید برای نبرد های RPG آماده شوید . از هر کدام از لگو ها نسبت به مهارت ها و توانایی های آن ها در میدان نبرد استفاده کنید تیم خود را با استراتژی های هوشمندانه به میدان نبرد بفرستید و دشمنان را شکست دهید . تمام قهرمانان لگو را فرا بخوانید و با یکدیگر متحد شوید از توانایی های لگو ها در میدان نبرد استفاده کنید و دشمنان را از بین ببرید . در این بازی شما می توانید شخصیت های مورد علاقه لگو را ببینید و با آن ها تیم رویایی خود را تشکیل دهید . اگر از علاقه مندان به بازی های نقش آفرینی هستید بدون شک LEGO Legacy: Heroes Unboxed را از دست ندهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: LEGO® Legacy: Heroes Unboxed
حجم فایل: 143 مگابایت
شرکت سازنده: Gameloft SE
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی - اکش
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

LEGO Legacy: Heroes Unboxed - v1.0.9

 Immerse yourself in a vibrant LEGO® universe full of action, battles, sets and heroes! Your favorite minifigures and sets are busting out of the box in the most vibrant turn-based RPG ever assembled.Battle your way to the top of the leaderboard with teams of iconic heroes from the LEGO themes you love, and prepare for action-packed RPG campaigns that will take you all the way from the high seas to space.
لینک دانلود