دانلود بازی کامپیوتر Life Hutch VR نسخه کرک شده PLAZA

Life Hutch VR

شما تنها یک هدف دارید ، زنده ماندن . به یک داستان سینمایی همه جانبه و هیجان انگیز وارد شوید و در نقش کاپیتان ترنس قرار بگیرید که هدایت یک جنگنده ی فضایی را بر عهده دارد و ماموریت او این است که بشریت را نجات بدهد . شما باید به جست و جو و کاوش در یک سیاره بیگانه بپردازید و همه ی جوانب آن را بررسی کنید تا بفهمید این سیاره شرایط آن که انسان بتواند بر روی آن زندگی کند را دارد یا خیر . شما برای تجربه ی این داستان علمی تخیلی جذاب به یک هدست واقعیت مجازی نیاز دارید . در

بازی Life Hutch VR

جهان بسیار بی رحم است و به همین دلیل ممکن است نسل بشر منقرض شود . این داستان توسط یکی از بهترین نویسنده های داستان های علمی تخیلی یعنی هارلون الیسون نوشته شده است . تجربه ی این بازی حس بسیار متفاوتی دارد و قطها نمی توانید مانند آن را در هیچ بازی دیگری پیدا کنید . این داستان کوتاه علمی تخیلی احساسات شما را به شیوه ی متفاوتی برانگیخته می کند و شما را در موقعیت های فوق العاده ای قرار می دهد . تجربه ی این بازی حدود 30 دقیقه طول می کشد که البته این زمان ، قرار است جزو ماندگارترین و رویایی ترین زمان های عمرتان باشد . 
نام: Life Hutch VR
حجم فایل: 3.29 گیگابایت
شرکت سازنده: Chthonic Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - واقعیت مجازی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Next Stop Willoughby Inc
رمز فایل: www.download.ir

Life Hutch VR - PLAZA

The universe is a cruel and unforgiving place and mankind may not survive. Step into the science fiction world of legendary writer Harlan Ellison and experience one of his greatest short stories. Life Hutch VR takes you inside the mind of starship pilot Ernie Terrence as he leads an attack on the alien Kyben horde and struggles to survive the aftermath of the battle. Feel the emotions of Captain Terrence as he searches for safety and struggles for his survival against an unexpected foe.

لینک دانلود