تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Linux Network Programming

Linux Network Programming یک فیلم آموزشی بسیار حرفه ای و کاربردی است که توسط آن شما می توانید به راحتی و به سرعت برنامه نویسی شبکه در سیستم عامل لینوکس را یاد بگیرید. دوره آموزشی Linux Network Programming با مقایسه پروتکل های UDP و TCP آغاز می شود، سپس برنامه های “sockets” کلاسیک را همراه با جزییات توصیف می کند و نشان می دهد که چکونه می توان کلاینت و سرور ها را به وسیله هر دو زبان را نوشت. این فیلم آموزشی زیبا توسط شرکت Pluralsight و تدریس Chris Brown تهیه شده است.

سایر توضیحات : در دوره آموزشی Linux Network Programming شما تکنیک هایی برای رسیدن به هم زمانی، شامل multi-processing و multi-threading را یاد خواهید گرفت. زبان “C” به عنوان زبان برنامه نویسی پایه ای استفاده می شود اما برخی مثال ها را نیز با استفاده از زبان Python انجام شده است که در این دوره آموزشی آورده شده است. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

Linux Network Programming

ویژگی های دوره آموزشی Linux Network Programming :

– آموزش بسیار کاربردی

– مقایسه پروتکل های UDP و TCP

– استفاده از پروتکل TCP

– استفاده از پروتکل UDP

– آشنایی با زبان C

– آشنایی با زبان Python

 

سرفصل های دوره آموزشی Linux Network Programming :

– تنظیم صحنه ها– سرویس های نوشته شده بر پایه TCP– کلاینت ها و سرور نوشته شده بر پایه UDP– کلاینت ها و سرور متقارن– همزمانی چند رشته ای مشخصات فیلم آموزشی Linux Network Programming :– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Pluralsight– مدرس : Chris Brown– مدت زمان آموزش : 3 ساعت و 24 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720 * 1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس فارسی : ندارد 

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Linux Network Programming

لینک دانلود