تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Lords Royale: RPG Clicker v1.1.14 نسخه اندروید

Lords Royale: RPG Clicker

یک بازی ماجرایی و نقش آفرینی اندرویدی است که وظیفه سخت محافظت از جهان را بر عهده شما می گذارد . تیمی از قهرمانان کلیکی در سطوح مختلف را جمع کنید ، مهارت ها و توانایی های آنها را ارتقا دهید و با هم در برابر کارفرمایان و رئیسان شرور مبارزه کنید .  برای تقویت ارتش خود مبارزان جدید استخدام کنید. با سرعت هر چه بیشتر ضربه بزنید تا همه هیولا ها را در این مبارزه کلیکی شکست دهید . از ویژگی های بازی اندرویدی Lords Royale: RPG Clicker می توان به : شخصیت های مختلف و فراوان با قابلیت های منحصر به فرد ، امکان جمع آوری طلا و خرید قهرمانان جدید با قدرت های بیشتر ، پیروزی راحت تر با تعداد قهرمانان بیشتر و به روز تر ، مکان های زیبا اما پر از هیولاهای بد ذات ، امکان ساخت قبیله و گرفتن عضو برای کلن و صحبت با اعضای کلن در درون بازی ، چالش های روزانه و فراوان و … اشاره کرد .

بازی Lords Royale: RPG Clicker

نیاز دائم به اینترنت دارد و در حالت آفلاین کار نمی کند . در این بازی با جمع آوری کریستال ها و سکه ها می توانید قهرمان ها و قدرتهای بیشتر بخرید و آنها را به روز رسانی کنید . همچنین بازی از یک واحد پول درون بازی بهره می برد که امکان خرید و فروش را برای بازیکن مهیا می کند ، هرچند امکان خرید سکه و الماس به پول واقعی نیز در بازی وجود دارد .
نام: Lords Royale: RPG Clicker
حجم فایل: 76 مگابایت
شرکت سازنده: CASUAL AZUR GAMES
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.1.14
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Lords Royale: RPG Clicker - v1.1.14

You’ll be trusted with the grave task of protecting the world from evil monsters . Ultra-dynamic RPG clicker. Gather a team of clicker heroes of different levels, upgrade their skills and abilities, and fight together against evil bosses. Each new sidekick deals more damage. Hire new fighters to strengthen your army. Tap as quickly and intensively as possible to defeat all the monsters in this fighting clicker.

لینک دانلود