تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ludus نسخه CODEX

Ludus

یک بازی شبیه سازی اکشن است ، اما مثل هر بازی شبیه سازی دیگری که تا به حال دیده اید نیست . شما در این بازی باید یک مدرسه آموزش گلادیاتور بسازید و به گلادیتاور های خودتان نحوه جنگیدن در میدان نبرد را آموزش دهید و به آنها یاد دهید چگونه زنده بمانند . همچنین می توانید تجارت گلادیاتور خودتان را راه بیاندازید و وقتی به قدرت بالا میان گلادیاتورها رسید او را با قیمت بسیار بالا بفروشید و سود کنید . در بازی Ludus می توانید شمشیرها و تجهیزات جدید و مناسب برای گلادیتورهای خودتان بخرید و آنها را مجهز کنید تا بهتر در زمین جنگ بجگند و به پیروزی برسند . به خاطر داشته باشید هر برد برای شما اعتبار می آورد و مدرسه گلادیاتوری شما را معروف و در نتیجه شما را به شهرت می رساند و شهرت در این زمان چیز کمی نیست . برای اینکه بهتر سود کنید بهتر است برده های ضعیف اما با انگیزه را بخرید و آنها را آموزش دهید تا به جنگجویان قابلی تبدیل شوند و هر وقت این اتفاق افتاد آنها را بفروشید .

بازی Ludus

دارای 5 سبک از گلادیاتورها است که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید و آموزش دهید . این 5 سبک به کار رفته در بازی جزو معروفترین و بهترین سبک مبارزه در زمان گلادیاتور ها است . اما به خاطر داشته باشید ممکن است بعضی از آنها خطرناک تر از چیزی که فکر می کنند باشند و قصد صدمه زدن به خانواده شما را در سر داشته باشند پس بهتر است بهترین های گلادیاتور را برای خودتان استخدام کنید و آنها را جزوی از خانواده بدانید . این بازی در سبک اکشن و شبیه سازی ، یکی از خاص ترین بازی های شبیه سازی است .  
نام: Ludus
حجم فایل: 2.10 گیگابایت
شرکت سازنده: Cheesecake Dev
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه سازی ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Cheesecake Dev
رمز فایل: www.download.ir

Ludus - CODEX

Improve your all gladiators and win victories against other gladiators. Buy new armor, swords and equipment. Make trade and make money.Build a large and comprehensive gladiator school. Create the most comfortable working environment for your gladiators.Buy slaves and develop them to become a gladiator. And put it up for auction.

لینک دانلود