تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Lumote نسخه CODEX

Lumote

یک موجود عجیب و غریب با خیال های سیاه بر روی پشتش است که قصد دارد ارباب خالدار را از بین ببرد . او کسی است که سرزمینش را به هرج و مرج کشانده است و با بی رحمی با ساکنین آن رفتار می کند . برای همین لوموت قصد دارد او را شکست دهد و آرامش را به سرزمین باز گرداند . شما باید راهتان را از میان هزاران تله ای که در بازی وجود دارد باز کنید و سعی کنید معماهایی که در بازی است را حل کنید و راهتان را به سمت این ارباب بدجنس باز کنید . داستان بازی Lumote درباره دو قدرت مخالف هم است که قصد گرفتن قدرت دیگری را دارد ، قدرت آبی که توسط شما کنترل می شود و قدرت قرمز که توسط ارباب خالدار کنترل می شود . شخصیتی که شما کنترل آن را بر عهده دارید لوموت است و باید مقابل ارباب خالدار بایستید و او را شکست دهید ، تنها کاری که شما می توانید انجام دهید پریدن است و باید با استفاده از همی قابلیت معماهای بیشماری را حل کنید و به سمت ارباب خالدار بروید و او را نیز شکست دهید تا دنیا پر از هرج و مرج نشود . شما باید کنترل دنیای خالدارها را به دست بگیرید و همین موضوع قدرت ویژه ای به شما می دهد و آن این است که با کنترل هر فرد خالدار می توانید قدرت های او را نیز به دست بیاورید . دنیای

بازی Lumote

یک محیط انبود و بزرگ است که شامل 6 برج و بیش از 50 مرحله با معماهای آسان و سخت می شود . هر برج نشانه تسلط بیشتر شما بر دنیای خالدار ها است و وقتی برجی را فتح می کنید برج دیگری برای شما باز می شود که باید وارد آن شوید و آن را نیز فتح کنید . شما نور آبی هستید که همراه با خودش صلح به ارمغان می آورد و باید مقابل ارباب خالدار کسی که نور قرمز را حمل می کند بایستید . 
نام: Lumote
حجم فایل: 976 مگابایت
شرکت سازنده: Luminawesome Games Ltd
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، معمایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Luminawesome Games Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Lumote - CODEX

Possess, jump and think your way through this beautiful 3D puzzle platformer with vivid visuals and quirky characters. Play as Lumote a squishy bioluminescent creature on a quest to overthrow the Mastermote. Solve a world of puzzles by taking control of its inhabitants.

لینک دانلود