دانلود بازی کامپیوتر Lunch A Palooza نسخه کرک شده DARKSiDERS

Lunch A Palooza

بازیکن را به نبرد غذایی دیوانه کننده‌ای می‌برد جایی که هشت غذای مختلف به منظور حفظ جایگاه خود در میز و پرت کردن سایر غذاها به خارج از میز با یکدیگر رقابت می‌کنند! طراحان به منظور ایجاد تنوع در روند بازی و سرگرم‌کننده‌تر کردن آن پاور آپس هایی در بازی تعبیه کرده‌اند که با مجهز شدن به این پاور آپس ها می‌توانید حملات خاص و قدرتمندی ترتیب دهید. بازی به محض آماده شدن میز غذاخوری و قرار گرفتن ظروف روی آن شروع می‌شود. دشمنان شما به سایر غذاهای موجود روی میز محدود نمی‌شود بلکه پرندگان فرصت‌طلبی نیز بر سر میز حضور دارند که از هر فرصتی برای خوردن شما استفاده می‌کنند!

بازی Lunch A Palooza

در مجموع چهار حالت مختلف به نام‌های Main Course, Side Dish, King of the Cloche و Royal Buffet برای بازی کردن ارائه می‌دهد که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. همان‌طور که گفته شد شخصیت‌های اصلی بازی هشت غذای خوشمزه هستند که برای تصرف میز با یکدیگر رقابت می‌کنند. به شما این امکان داده شده تا از میان این شخصیت‌ها یکی را انتخاب کنید. هر کدام از این شخصیت‌ها دارای ویژگی‌ها و نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فردی هستند که به نوعی گیم پلی بازی را متعادل می‌کنند. بازی در قالب سطح‌های مختلفی از آسان به سخت به بازیکنان ارائه می‌شود. هر سطح با وجود عناصر بصری منحصربه‌فرد، گیم پلی و موسیقی زمینه خاصی که دارد تجربه‌ای جدید و متفاوت است. 
نام: Lunch A Palooza
حجم فایل: 647 مگابایت
شرکت سازنده: Seashell Studio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
منتشر کننده: Alternative Software Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Lunch A Palooza - DARKSiDERS

In Lunch A Palooza players enter frenetic food fights as one of eight dishes, pushing other delicacies off the table in single player or multiplayer for up to four people. Pepper your character with power-ups to spice up your unique attacks. When dishing out the pain anything goes, from serving side dishes to sweep up the competition, to setting up push traps to clear the table for the next sitting. Remember, the dinner table arena is a hazardous place for food with flying enemies that always trying to nab a piece of you.

لینک دانلود